Jesteś w: Start Wiadomości
A A A

Wiadomości

Tutaj znajdziesz wszelkie informacje o nowościach w Serwisie Kariera SGH, nowinki z rynku pracy oraz wiadomości o najciekawszych inicjatywach organizacji współpracujących z Biurem ds. Absolwentów SGH. W dziale Artykuły, po zalogowaniu się, można znaleźć dodatkowe informacje.

2017-06-27

Pożyczki dla studentów odbywających studia magisterskie za granicą

System pożyczek programu Erasmus+ umożliwia studentom zdobycie środków na podjęcie i ukończenie studiów drugiego stopnia (magisterskich) za granicą. Banki i agencje udzielają studentom pożyczek na korzystniejszych warunkach: oprocentowanie niższe niż na rynku, a rozpoczęcie spłaty następuje w okresie do dwóch lat od chwili ukończenia studiów, tak aby absolwenci mogli zacząć spłacać kredyt, kiedy już będą pracować.

Zobacz więcej

2017-06-23

Zapraszamy na studia doktoranckie w Kolegium Gospodarki Światowej!

Planujesz rozwój kariery naukowej? Myślisz o doktoracie w SGH?

Zobacz więcej

2017-06-19

Zapraszamy na Dzień Otwarty dla kandydatów na Studia Doktoranckie

W czwartek 22 czerwca 2017 r. Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie zaprasza wszystkich zainteresowanych studiami doktoranckimi!

Zobacz więcej

2017-06-09

Zostań Ambasadorem Grupy L’Oréal w Polsce

Jesteś studentem II-III-IV roku? Udzielasz się w organizacjach studenckich, lubisz i umiesz organizować super eventy? Możesz powiedzieć, że cechują Cię kreatywność i świetna organizacja, a przy tym aktywnie udzielasz się w social media? Wobec tego Program Ambasador został stworzony dla Ciebie!

Zobacz więcej

2017-06-05

Zapraszamy na studia podyplomowe "Akademia Profesjonalnego Coacha"

Kierunek prowadzimy w partnerstwie z CoachWise Professional Education Center™. Celem Studiów jest doskonalenie umiejętności coachingowych, pozwalających na profesjonalne wykonywanie zawodu coacha.

Zobacz więcej

2017-05-15

Zapraszamy na VII Konferencję Coachingu!

Już 22 i 23 maja! Konferencja będzie poświęcona tematyce rozwoju zawodowego i osobistego.

Zobacz więcej

2017-05-10

Kolegium Gospodarki Światowej zaprasza na warsztaty dla kandydatów na doktorantów

Aplikujesz na studia doktoranckie? Chcesz przygotować się na rozmowę kwalifikacyjną? Odpowiednio przygotować opis zamierzeń badawczych? 20 maja zapraszamy na warsztaty dla kandydatów na doktorantów!

Zobacz więcej

2017-05-08

Zapraszamy na Dzień otwarty dla kandydatów na studia doktoranckie w Kolegium Gospodarki Światowej

Chcesz zostać doktorantem? Dowiedzieć się, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej? Usłyszeć od Absolwenta jak to jest być doktorantem? Chcesz wziąć udział w panelu dyskusyjnym prowadzonym przez naukowców i odkryć prawdę o nauce?

Zobacz więcej

2017-04-12

Klub Absolwentów SGH z wizytą w Gabinecie Numizmatycznym Mennicy Polskiej

Spotkania absolwentów to dobra tradycja Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Takie wydarzenia to nie tylko okazja do towarzyskich rozmów, lecz także do nawiązywania nowych i odświeżania starych kontaktów, odwiedzania ciekawych miejsc, poszerzania wiedzy.

Zobacz więcej

2017-04-11

Współpraca Centrum Kariery i Relacji z Absolwentami SGH i Forum Młodych Lewiatan z innymi uczelniami wyższymi

Forum Młodych Lewiatan oraz CKiRzA SGH zorganizowały spotkanie w ramach projektu „Sojusz dla Kompetencji”. Temat spotkania – wyzwania, które stoją przed wszystkim szkołami wyższymi, czyli jak tworzyć efektywny system monitoringu losów absolwentów.

Zobacz więcej

2017-04-07

Konkurs firmy PwC: M&Asters Challenge – zgłoś swój udział!

Weź udział w niezwykłym wydarzeniu, symulacji prawdziwej transakcji w ramach konkursu przygotowanego przez firmę PwC: M&Asters Challenge!

Zobacz więcej

2017-04-04

Serdecznie zapraszamy do udziału w II edycji Edward Altman Lecture Series! 27 kwietnia br.

Temat przewodni tegorocznego wydarzenia: „Szanse i zagrożenia dla rozwoju gospodarczego kraju związane z niskimi stopami procentowymi”.

Zobacz więcej

2017-03-20

SGH-WUM MBA w ochronie zdrowia

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie i Warszawski Uniwersytet Medyczny ogłaszają nabór na nowe studia Executive Master of Business Administration, skierowane do kadry zarządzającej oraz specjalistów pracujących w ochronie zdrowia.

Zobacz więcej

2017-03-17

Zapraszamy do naszej Akademii Przedsiębiorczości. Rejestracja trwa do 31 marca!

Jesteś studentką/studentem ostatnich dwóch semestrów MIESI, MSG, e-biznes, zarządzania studiów stacjonarnych pierwszego lub drugiego stopnia? Chcesz dowiedzieć się, jakie są twoje mocne strony i wykreować Personal Branding? Chcesz poznać międzynarodową oazę startupów?

Zobacz więcej

2017-03-16

Women in Technology: unlock your potential!

Interesujesz się informatyką i chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach rozwoju w tym kierunku? Ciekawi Cię, jak wygląda praca kobiet w dziale IT w wiodącej instytucji finansowej? Specjalnie dla Ciebie organizujemy wyjątkowe spotkanie dla kobiet zainteresowanych rozwojem w branży – Women in Technology!

Zobacz więcej

2017-02-20

Zapraszamy na Studia Podyplomowe "Zarządzanie bankiem"!

Praca w bankowości niesie za sobą wiele wyzwań. Są one jeszcze większe, kiedy zarządzamy wybranymi jej obszarami w banku.

Zobacz więcej

2017-02-20

Poradnik Praca.pl 2017 - nowe wydanie.

JA MARKA – to TY kreujesz swoją karierę. Poradnik Praca.pl 2017, czyli rzeczowe informacje dotyczące planowania i budowania własnej marki oraz pomysły na to, jak i gdzie szukać pracy.

Zobacz więcej

2017-02-08

Zapraszamy na Studia Podyplomowe Ubezpieczeń w Kolegium Ekonomiczno-Społecznym SGH.

Trwa nabór na XXII edycję Studiów Podyplomowych Ubezpieczeń w Kolegium Ekonomiczno-Społecznym.

Zobacz więcej

2017-02-08

Weź udział w dwudziestej dziewiątej rekrutacji do Krajowej Szkoły Administracji Publicznej.

Jeśli nie obawiasz się trudnej i odpowiedzialnej pracy w administracji publicznej, a ponadto:

Zobacz więcej

2017-01-30

Studia podyplomowe Kolegium Gospodarki Światowej - trwa rekrutacja na semestr letni!

Chcesz uzupełnić swoją wiedzę, zdobyć nowe umiejętności i mieć większe szanse na rynku pracy? Studia podyplomowe Kolegium Gospodarki Światowej to doskonałe połączenie zajęć teoretycznych i praktycznych.

Zobacz więcej