Jesteś w: Start Wiadomości Stypendia i granty
A A A

Stypendia i granty

2017-05-12

Międzynarodowe Stypendium Parlamentarne 2018

Czy chcielibyście pracować w niemieckim parlamencie? Niemiecki Bundestag wraz z berlińskim Wolnym Uniwersytetem, Uniwersytetem im. Humboldtów w Berlinie oraz Politechniką Berlińską zaprasza do skorzystania z trwającego 5 miesięcy Międzynarodowego Stypendium Parlamentarnego (Internationales Parlaments-Stipendium IPS) w Berlinie.

Zobacz więcej

2017-03-03

Wyśmienita okazja zdobycia stypendium!

Irlandzka Rada ds. Żywności Bord Bia razem z University College Dublin rozpoczęła przyjmowanie aplikacji na program stypendialny Bord Bia Marketing Fellowship oraz Origin Green Ambassador. Inicjatywa ta pozwoli 30 jego uczestnikom na szybki rozwój kariery w branży spożywczej.

Zobacz więcej

2016-12-01

Staże wakacyjne 2017 w USA dla studentów – ruszyła rekrutacja!

Trwa rekrutacja do kolejnej edycji Polish-American Internship Initiative - programu wakacyjnych praktyk w renomowanych amerykańskich przedsiębiorstwach dla polskich studentów. Na stronie internetowej PAII dostępne są oferty stażowe firm Archer Daniels Midland Company i Pittsburgh Glass Works. Studenci, którzy chcieliby wyjechać na staż w USA w wakacje 2017, mogą składać aplikacje on-line do 22 grudnia 2016.

Zobacz więcej

2016-10-14

Stypendium doktoranckie UNIVERSITY OF SYDNEY dla polskich studentów!

27 października zapraszamy do Ambasady Australii w Warszawie na spotkanie informacyjne.

Zobacz więcej

2016-07-04

Stypendia dla studentów z Warszawy

W tym roku 12 raz warszawscy uczniowie i studenci mogą się ubiegać o Stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II. Do 30 września trwa nabór wniosków na rok akademicki 2016/2017.

Zobacz więcej

2015-12-07

Spotkanie z delegacją Bundestagu na temat Internationales Parlaments-Stipendium (IPS) w Berlinie - 8 grudnia br.

IPS to oferta dla absolwentów szkół wyższych, którzy w momencie rozpoczęcia stypendium nie ukończyli 30 roku życia.

Zobacz więcej

2015-03-04

European Pioneers - bezzwrotne granty na rozwój e-biznesu

European Pioneers to program dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz start-upów, które chcą pozyskać bezzwrotny grant na rozwój swojego pomysłu na e-biznes.

Zobacz więcej

2015-01-15

Wakacyjny program „The Fund for American Studies" - termin nadsyłania aplikacji upływa 15 stycznia!

Marzy Ci się podróż za ocean i poznanie od kuchni stolicy USA? Aplikuj na program wakacyjny The Fund for American Studies! Co roku jedna osoba z Polski otrzymuje stypendium Fundacji Paderewskiego pokrywające koszt udziału w programie, biletów lotniczych oraz kieszonkowe.

Zobacz więcej

2015-01-13

Stypendia rządu francuskiego w roku akademickim 2015/2016

Ambasada Francji w Polsce oraz Instytut Francuski w Polsce rozpoczynają przyjmowanie kandydatur w ramach programu stypendiów rządu francuskiego (BGF). Program skierowany jest do polskich studentów i umożliwia wymianę uniwersytecką oraz naukową między Francją i Polską.

Zobacz więcej

2014-06-10

Stypendia m.st. Warszawy im. Jana Pawła II

Od czerwca, jak co roku, młodzi ludzie mogą ubiegać się o Stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II. To już jubileuszowa, bo dziesiąta edycja programu, który skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów uczących się w Warszawie.

Zobacz więcej

2014-04-17

Program stypendialny „Odkrywaj świat E-Commerce z ShopAlike.pl”

Program stypendialny został stworzony z myślą o studentach, którzy wiążą swoją przyszłość z branżą e-commerce i chcieliby podzielić się swoimi spostrzeżeniami i wiedzą, dotyczącą najnowszych trendów oraz innowacyjnych rozwiązań w obszarze marketingu internetowego.

Zobacz więcej

2014-02-04

"Be Stage-Abroad – 2014 edition"

Be Consulting, in cooperation with UniCredit & Universities Foundation, announces 3 grants aimed at undergraduate students for an international curricular internship programme at Be Consulting. The grants provide the opportunity to participate in consultancy projects operating within banking facilities and financial institutions.

Zobacz więcej

2014-01-20

Dofinansowania studenckich projektów – nabór wniosków trwa!

W ramach programu studenckiego Liga Odpowiedzialnego Biznesu rozpoczęła się II tura naboru wniosków do programu grantowego Pracownia Działań Lokalnych CSR. Program umożliwia zdobycie dofinansowania na projekty promujące społeczną odpowiedzialność biznesu (Corporate Social Responsibility – CSR).

Zobacz więcej

2014-01-08

„Akcja stypendialna 2014” Ergis-Eurofilms S.A.

Ergis-Eurofilms S.A., działając w porozumieniu ze Starostą Powiatu Wąbrzeskiego, ogłasza akcję stypendialną na rok 2014.

Zobacz więcej

2013-12-09

Projekt ECO-TALENT 2013

Projekt ECO-TALENT 2013 ma na celu promowanie eko-przedsiębiorczości poprzez stworzenie Inkubatora Eko-innowacyjnych Rozwiązań.

Zobacz więcej

2013-12-04

Program Stypendialny WIMDU

Program Stypendialny Wimdu został stworzony w celu rozpoznania wśród studentów umiejętności, które są niezbędne do zbudowania udanej kampanii marketingowej w szybko rozwijającej się obecnie gospodarce światowej. Stypendium w wysokości 1000 eurobędzie dostarczane co roku w lutym, by pomoc najzdolniejszym studentom, którzy zainteresowani są biznesem i marketingiem.

Zobacz więcej

2013-11-28

Przyszłość stypendiów w Polsce

Jakie są najlepsze programy stypendialne w Polsce? Ile wynosi średnie stypendium w Polsce? Czy społeczne programy stypendialne oferują coś więcej, niż tylko pieniądze? Odpowiedzi na te i inne pytania udzieliła konferencja „Mapa stypendiów w Polsce”, która odbyła się w 26 listopada 2013 r. w Warszawie. Organizatorami przedsięwzięcia były Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności i Fundacja Dobra Sieć.

Zobacz więcej

2013-11-22

Mapa stypendiów pomoże znaleźć drogę osobistego rozwoju

Ile wynosi średnie stypendium w Polsce? Czy społeczne programy stypendialne oferują coś więcej, niż tylko pieniądze? Czy „uczą się” i dostosowują do swoich odbiorców? Jak komunikować o stypendiach, by trafić do potencjalnych stypendystów i darczyńców? Odpowiedzi na te i inne pytania udzieli ogólnopolska konferencja „Mapa stypendiów w Polsce”, która odbędzie się 26 listopada 2013 r. w Warszawie. Organizatorami wydarzenia są Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności i Fundacja Dobra Sieć.

Zobacz więcej

2013-10-17

Konkurs Teraz Polska Promocja na najlepszą pracę magisterską!

Ruszyła już VII edycja konkursu „Teraz Polska Promocja” na najlepszą pracę magisterską dotyczącą promocji Polski. Ideą konkursu jest popularyzacja tematyki marketingu terytorialnego i narodowego, jako ważnego i przyszłościowego obszaru zarówno badań naukowych, jak i praktyki.

Zobacz więcej

2013-10-15

Trwa nabór wniosków do projektu grantowego Stypendium im. Lesława A. Pagi

Jeżeli masz pomysł na innowacyjny projekt edukacyjny lub naukowo-badawczy z zakresu ekonomii lub prawa gospodarczego zaaplikuj o grant.

Zobacz więcej