Sobota, 19 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Stypendia i granty

Stypendia i granty

Stypendia Santander Tech Revolution in Finance - IE University

Stypendia Santander Tech Revolution in Finance - IE University

Grupa Santander i IE Foundation oferują 100 stypendiów z zakresu innowacji technologicznych stosowanych w sektorze finansowym.

L'Oréal and FB Digital Meet up - ways to adapt to COVID-19 crisis / May 7, 2020

#stayhome movement drives businesses to find new ways of reaching the customers and creating meaningful connections by building digital platforms to support and extend consumer experience.

#ZostańWDomu - Grupa Santander prowadzi nabór na stypendia

#ZostańWDomu - Grupa Santander prowadzi nabór na stypendia

Santander Universidades oferuje ponad 20.000 stypendiów i grantów na kursy internetowe wspierające rozwój kompetencji cyfrowych, językowych i umiejętności miękkich, które będą pomocne w wejściu na rynek pracy.

Programy Fulbrighta: rekrutacja rozpoczęta!

Programy Fulbrighta: rekrutacja rozpoczęta!

Ruszył nabór do kolejnych edycji programów stypendialnych Polsko-Amerykańskiej Komisji Fulbrighta kierowanych do polskich studentów, badaczy i dydaktyków.

Program stypendialny „Santander Scholarships for MIT Professional Education’s Leading Digital Transformation"

Grupa Santander, we współpracy z MIT Professional Education, uruchamia program stypendialny „Santander Scholarships for MIT Professional Education’s Leading Digital Transformation”, dzięki któremu 2 500 studentów i absolwentów uczelni wyższych z 14 państw skorzysta ze specjalistycznych szkoleń online w zakresie transformacji cyfrowej.

Zachęcamy do zapoznania się z broszurą informacyjną „Stypendia. Co? Gdzie? Jak?”

Zachęcamy do zapoznania się z broszurą informacyjną „Stypendia. Co? Gdzie? Jak?”

Broszura „Stypendia. Co? Gdzie? Jak?”, w przystępny sposób przedstawia wyniki badania programów stypendialnych w Polsce, które zespół Fundacji Dobra Sieć przeprowadził w 2018 roku. Publikacja przybliża również sposoby działania wyjątkowych programów stypendialnych, wyróżniających się wysokimi standardami realizacji oraz innowacyjnym podejściem.

Stypendium Santander IE-Digital DNA

Santander Universidades zaprasza do aplikowania do kolejnego już projektu stypendialnego!

Santander ogłasza nabór na wakacyjne programy stypendialne na Uniwersytecie w Yale oraz Uniwersytecie w Georgetown

Santander ogłasza nabór na wakacyjne programy stypendialne na Uniwersytecie w Yale oraz Uniwersytecie w Georgetown

Uniwersytet w Yale oraz Uniwersytet w Georgetown we współpracy z Grupą Santander przygotowały specjalny wakacyjny program szkoleń dla studentów wyróżniających się wysokimi wynikami w nauce i znajomością języka angielskiego.

The Fund for American Studies Academic Internship Programs in Washington, DC

The Fund for American Studies has a full scholarship available for a Polish student to attend our academic internship program in Washington, DC. The program will be held from June 8 – August 2, 2019.

Zdobądź grant na projekt studencki w programie KPMG Ideas Loading

Studenci kierunków ekonomicznych, informatycznych, technicznych, i prawnych, którzy chcą zrealizować projekty naukowe i wydarzenia biznesowe na swojej uczelni, mogą zdobyć wsparcie finansowe i partnerstwo merytoryczne KPMG.

Międzynarodowe Stypendium Parlamentarne 2018

Czy chcielibyście pracować w niemieckim parlamencie? Niemiecki Bundestag wraz z berlińskim Wolnym Uniwersytetem, Uniwersytetem im. Humboldtów w Berlinie oraz Politechniką Berlińską zaprasza do skorzystania z trwającego 5 miesięcy Międzynarodowego Stypendium Parlamentarnego (Internationales Parlaments-Stipendium IPS) w Berlinie.

Wyśmienita okazja zdobycia stypendium!

Irlandzka Rada ds. Żywności Bord Bia razem z University College Dublin rozpoczęła przyjmowanie aplikacji na program stypendialny Bord Bia Marketing Fellowship oraz Origin Green Ambassador. Inicjatywa ta pozwoli 30 jego uczestnikom na szybki rozwój kariery w branży spożywczej.

Staże wakacyjne 2017 w USA dla studentów – ruszyła rekrutacja!

Trwa rekrutacja do kolejnej edycji Polish-American Internship Initiative - programu wakacyjnych praktyk w renomowanych amerykańskich przedsiębiorstwach dla polskich studentów. Na stronie internetowej PAII dostępne są oferty stażowe firm Archer Daniels Midland Company i Pittsburgh Glass Works. Studenci, którzy chcieliby wyjechać na staż w USA w wakacje 2017, mogą składać aplikacje on-line do 22 grudnia 2016.

Stypendium doktoranckie UNIVERSITY OF SYDNEY dla polskich studentów!

27 października zapraszamy do Ambasady Australii w Warszawie na spotkanie informacyjne.

Stypendia dla studentów z Warszawy

W tym roku 12 raz warszawscy uczniowie i studenci mogą się ubiegać o Stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II. Do 30 września trwa nabór wniosków na rok akademicki 2016/2017.

Spotkanie z delegacją Bundestagu na temat Internationales Parlaments-Stipendium (IPS) w Berlinie - 8 grudnia br.

IPS to oferta dla absolwentów szkół wyższych, którzy w momencie rozpoczęcia stypendium nie ukończyli 30 roku życia.

European Pioneers - bezzwrotne granty na rozwój e-biznesu

European Pioneers to program dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz start-upów, które chcą pozyskać bezzwrotny grant na rozwój swojego pomysłu na e-biznes.

Wakacyjny program „The Fund for American Studies" - termin nadsyłania aplikacji upływa 15 stycznia!

Marzy Ci się podróż za ocean i poznanie od kuchni stolicy USA? Aplikuj na program wakacyjny The Fund for American Studies! Co roku jedna osoba z Polski otrzymuje stypendium Fundacji Paderewskiego pokrywające koszt udziału w programie, biletów lotniczych oraz kieszonkowe.

Stypendia rządu francuskiego w roku akademickim 2015/2016

Ambasada Francji w Polsce oraz Instytut Francuski w Polsce rozpoczynają przyjmowanie kandydatur w ramach programu stypendiów rządu francuskiego (BGF). Program skierowany jest do polskich studentów i umożliwia wymianę uniwersytecką oraz naukową między Francją i Polską.

Następne 20 pozycji 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7