Jesteś w: Start / Wiadomości / Stypendia i granty

Stypendia i granty

Zdobądź grant na projekt studencki w programie KPMG Ideas Loading

Studenci kierunków ekonomicznych, informatycznych, technicznych, i prawnych, którzy chcą zrealizować projekty naukowe i wydarzenia biznesowe na swojej uczelni, mogą zdobyć wsparcie finansowe i partnerstwo merytoryczne KPMG.

Międzynarodowe Stypendium Parlamentarne 2018

Czy chcielibyście pracować w niemieckim parlamencie? Niemiecki Bundestag wraz z berlińskim Wolnym Uniwersytetem, Uniwersytetem im. Humboldtów w Berlinie oraz Politechniką Berlińską zaprasza do skorzystania z trwającego 5 miesięcy Międzynarodowego Stypendium Parlamentarnego (Internationales Parlaments-Stipendium IPS) w Berlinie.

Wyśmienita okazja zdobycia stypendium!

Irlandzka Rada ds. Żywności Bord Bia razem z University College Dublin rozpoczęła przyjmowanie aplikacji na program stypendialny Bord Bia Marketing Fellowship oraz Origin Green Ambassador. Inicjatywa ta pozwoli 30 jego uczestnikom na szybki rozwój kariery w branży spożywczej.

Staże wakacyjne 2017 w USA dla studentów – ruszyła rekrutacja!

Trwa rekrutacja do kolejnej edycji Polish-American Internship Initiative - programu wakacyjnych praktyk w renomowanych amerykańskich przedsiębiorstwach dla polskich studentów. Na stronie internetowej PAII dostępne są oferty stażowe firm Archer Daniels Midland Company i Pittsburgh Glass Works. Studenci, którzy chcieliby wyjechać na staż w USA w wakacje 2017, mogą składać aplikacje on-line do 22 grudnia 2016.

Stypendium doktoranckie UNIVERSITY OF SYDNEY dla polskich studentów!

27 października zapraszamy do Ambasady Australii w Warszawie na spotkanie informacyjne.

Stypendia dla studentów z Warszawy

W tym roku 12 raz warszawscy uczniowie i studenci mogą się ubiegać o Stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II. Do 30 września trwa nabór wniosków na rok akademicki 2016/2017.

Spotkanie z delegacją Bundestagu na temat Internationales Parlaments-Stipendium (IPS) w Berlinie - 8 grudnia br.

IPS to oferta dla absolwentów szkół wyższych, którzy w momencie rozpoczęcia stypendium nie ukończyli 30 roku życia.

European Pioneers - bezzwrotne granty na rozwój e-biznesu

European Pioneers to program dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz start-upów, które chcą pozyskać bezzwrotny grant na rozwój swojego pomysłu na e-biznes.

Wakacyjny program „The Fund for American Studies" - termin nadsyłania aplikacji upływa 15 stycznia!

Marzy Ci się podróż za ocean i poznanie od kuchni stolicy USA? Aplikuj na program wakacyjny The Fund for American Studies! Co roku jedna osoba z Polski otrzymuje stypendium Fundacji Paderewskiego pokrywające koszt udziału w programie, biletów lotniczych oraz kieszonkowe.

Stypendia rządu francuskiego w roku akademickim 2015/2016

Ambasada Francji w Polsce oraz Instytut Francuski w Polsce rozpoczynają przyjmowanie kandydatur w ramach programu stypendiów rządu francuskiego (BGF). Program skierowany jest do polskich studentów i umożliwia wymianę uniwersytecką oraz naukową między Francją i Polską.

Stypendia m.st. Warszawy im. Jana Pawła II

Od czerwca, jak co roku, młodzi ludzie mogą ubiegać się o Stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II. To już jubileuszowa, bo dziesiąta edycja programu, który skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów uczących się w Warszawie.

Program stypendialny „Odkrywaj świat E-Commerce z ShopAlike.pl”

Program stypendialny został stworzony z myślą o studentach, którzy wiążą swoją przyszłość z branżą e-commerce i chcieliby podzielić się swoimi spostrzeżeniami i wiedzą, dotyczącą najnowszych trendów oraz innowacyjnych rozwiązań w obszarze marketingu internetowego.

"Be Stage-Abroad – 2014 edition"

Be Consulting, in cooperation with UniCredit & Universities Foundation, announces 3 grants aimed at undergraduate students for an international curricular internship programme at Be Consulting. The grants provide the opportunity to participate in consultancy projects operating within banking facilities and financial institutions.

Dofinansowania studenckich projektów – nabór wniosków trwa!

Dofinansowania studenckich projektów – nabór wniosków trwa!

W ramach programu studenckiego Liga Odpowiedzialnego Biznesu rozpoczęła się II tura naboru wniosków do programu grantowego Pracownia Działań Lokalnych CSR. Program umożliwia zdobycie dofinansowania na projekty promujące społeczną odpowiedzialność biznesu (Corporate Social Responsibility – CSR).

„Akcja stypendialna 2014” Ergis-Eurofilms S.A.

Ergis-Eurofilms S.A., działając w porozumieniu ze Starostą Powiatu Wąbrzeskiego, ogłasza akcję stypendialną na rok 2014.

Projekt ECO-TALENT 2013

Projekt ECO-TALENT 2013 ma na celu promowanie eko-przedsiębiorczości poprzez stworzenie Inkubatora Eko-innowacyjnych Rozwiązań.

Program Stypendialny WIMDU

Program Stypendialny Wimdu został stworzony w celu rozpoznania wśród studentów umiejętności, które są niezbędne do zbudowania udanej kampanii marketingowej w szybko rozwijającej się obecnie gospodarce światowej. Stypendium w wysokości 1000 eurobędzie dostarczane co roku w lutym, by pomoc najzdolniejszym studentom, którzy zainteresowani są biznesem i marketingiem.

Przyszłość stypendiów w Polsce

Jakie są najlepsze programy stypendialne w Polsce? Ile wynosi średnie stypendium w Polsce? Czy społeczne programy stypendialne oferują coś więcej, niż tylko pieniądze? Odpowiedzi na te i inne pytania udzieliła konferencja „Mapa stypendiów w Polsce”, która odbyła się w 26 listopada 2013 r. w Warszawie. Organizatorami przedsięwzięcia były Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności i Fundacja Dobra Sieć.

Mapa stypendiów pomoże znaleźć drogę osobistego rozwoju

Mapa stypendiów pomoże znaleźć drogę osobistego rozwoju

Ile wynosi średnie stypendium w Polsce? Czy społeczne programy stypendialne oferują coś więcej, niż tylko pieniądze? Czy „uczą się” i dostosowują do swoich odbiorców? Jak komunikować o stypendiach, by trafić do potencjalnych stypendystów i darczyńców? Odpowiedzi na te i inne pytania udzieli ogólnopolska konferencja „Mapa stypendiów w Polsce”, która odbędzie się 26 listopada 2013 r. w Warszawie. Organizatorami wydarzenia są Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności i Fundacja Dobra Sieć.

Konkurs Teraz Polska Promocja na najlepszą pracę magisterską!

Ruszyła już VII edycja konkursu „Teraz Polska Promocja” na najlepszą pracę magisterską dotyczącą promocji Polski. Ideą konkursu jest popularyzacja tematyki marketingu terytorialnego i narodowego, jako ważnego i przyszłościowego obszaru zarówno badań naukowych, jak i praktyki.