Jesteś w: Start Wiadomości Planowanie kariery
A A A

Planowanie kariery

2017-06-20

„Ty też jesteś przedsiębiorcą” - weź udział w bezpłatnym programie szkoleniowym

Fundacja Wspierania Rozwoju Realia Kariery zaprasza na bezpłatny program szkoleniowy pt. "Ty też jesteś przedsiębiorcą!"

Zobacz więcej

2017-05-24

Wejdź w rolę PR-owca – dzień otwarty w agencji public relations

30 maja 2017 roku w Warszawie agencja Procontent Communication, należąca do międzynarodowej sieci Global Reach PR, organizuje dzień otwarty dla studentów i osób zainteresowanych podjęciem pracy w branży public relations. To niepowtarzalna okazja, by zapoznać się z kulisami pracy specjalistów, a także dowiedzieć się o najważniejszych narzędziach PR.

Zobacz więcej

2017-05-18

McCormick Open Day - zapraszamy 25 maja!

Globalny lider w produkcji oraz dystrybucji ziół i przypraw, właściciel marki KAMIS zaprasza na Dzień Otwarty.

Zobacz więcej

2017-05-11

Henkel Open Day II - 16 maja 2017 r.

We wtorek 16 maja zapraszamy na Henkel Open Day II – będzie to szansa na poznanie jednej z największych firm FMCG. Jeżeli wiążesz swoją przyszłość z tą branżą, te wydarzenie jest skierowane właśnie do Ciebie.

Zobacz więcej

2017-05-08

Finanse w mundurze!

Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych we Wrocławiu zaprasza na szkolenie wojskowe kandydatów na oficerów w ramach 12-miesięcznego Studium Oficerskiego. Oferta dedykowana jest wszystkim absolwentom i studentom posiadającym tytuł magistra: rachunkowości, finansów, finansów i rachunkowości, finansów i bankowości, finansów i ubezpieczeń.

Zobacz więcej

2017-05-08

Rekrutacja w trybie zerówkowym – audyt bankowy w PwC

Firma PwC zaprasza na spotkanie 9 maja 2017 r. (wtorek) w warszawskim biurze.

Zobacz więcej

2017-04-27

CAREERDATE. Poznaj siłę nieformalnych rozmów rekrutacyjnych!

Wypij kawę z przyszłym szefem i przekonaj się dlaczego według uczestników CAREERDATE to najlepsza forma kontaktu z przyszłym pracodawcą.

Zobacz więcej

2017-04-26

Breakfast with Leaders – Accenture Strategy Capability Network

You have the chance to join Breakfast with Capability Network Leaders – an informal meeting with 4 well-experienced managers from the team which has already 5 years! At our office, over coffee and snacks, you will be able to ask them about their development at Accenture Capability Network, current trends in business and advice concerning your career path.

Zobacz więcej

2017-04-24

Konsultacje z doradcą zawodowym przez Skype w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Warszawie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, od 24 kwietnia br Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP w Warszawie wprowadza nową usługę – konsultacje zawodowe przez Skype. Ofertę kierujemy do osób, które z różnych powodów mają trudności z dotarciem do naszego Centrum, a chciałyby odbyć profesjonalną rozmowę z doradcą zawodowym.

Zobacz więcej

2017-04-18

Atradius Open Day - spotkanie i warsztat dla studentów SGH

Podczas tegorocznej edycji Atradius Open Day uczestnicy będą mogli poznać specyfikę pracy działów w jednej z najbardziej cenionych firm rynku ubezpieczeń należności.

Zobacz więcej

2017-04-13

Citi Services Center – programy praktyk letnich i programy stażowe

Nasze programy to świetna szansa na wykorzystanie wiedzy wyniesionej przez Ciebie z sali wykładowej, w świecie biznesu. Nasze Programy dostarczą Ci wiedzę i umiejętności, dzięki którym staniesz się ważną częścią naszego zespołu oraz rozpoczniesz z nami Twoją długoterminową karierę. Citi chce Ci w tym wszystkim pomóc.

Zobacz więcej

2017-04-13

Bank Handlowy - programy praktyk letnich i programy stażowe

Nasze programy to świetna szansa na wykorzystanie wiedzy wyniesionej przez Ciebie z sali wykładowej, w świecie biznesu. Nasze Programy dostarczą Ci wiedzę i umiejętności, dzięki którym staniesz się ważną częścią naszego zespołu oraz rozpoczniesz z nami Twoją długoterminową karierę. Citi chce Ci w tym wszystkim pomóc.

Zobacz więcej

2017-04-10

ING Bank Śląski: Nie wybieraj pracy w ciemno! Przyjdź na kawę do naszego biura i poznaj ING International Talent Programme!

Szukasz ciekawej oferty, która dałaby Ci możliwości rozwojowe? My szukamy Ciebie! Właśnie trwa rekrutacja na ING International Talent Programme!

Zobacz więcej

2017-04-05

Unlock your potential in Citi

Citi to największa globalna organizacja finansowa, która oferuje indywidualne ścieżki rozwoju, dopasowane do Ciebie! Sam wybierasz, w którym obszarze chcesz zdobywać doświadczenie i stawiać pierwsze kroki na drodze do kariery w międzynarodowym środowisku. Zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów kierunków takich jak finanse, ekonomia, IT i pokrewnych do aplikowania do naszych programów rozwojowych lub programu praktyk letnich. W zależności od zainteresowań oraz umiejętności, masz do wyboru kilka programów.

Zobacz więcej

2017-04-04

Marzy Ci się #KarieraBankiera? Chcesz pracować w jednym z największych banków w Polsce?

Już 6 kwietnia przedstawiciele BZ WBK będą czekać na Ciebie w Auli Spadochronowej w godzinach 9.00-15.30.

Zobacz więcej

2017-04-04

Rozważasz pracę lub praktyki w firmie w Procter&Gamble?

W ramach projektu Girls do IT masz okazję przejść testy rekrutacyjne na terenie SGH - już w najbliższą środę, 5 kwietnia, o godzinie 17:00!

Zobacz więcej

2017-03-29

SSC Heroes Spring Business Mixer w Centrum Nauki Kopernik

25 kwietnia dołącz do naszego pierwszego rocznego wydarzenia SSC Heroes Spring Business Mixer w Centrum Nauki Kopernik. Dedykujemy je przyszłym pracownikom jednego z najszybciej rozwijających się sektorów w Polsce: centrom usług wspólnych.

Zobacz więcej

2017-03-29

W imieniu organizatorów zapraszamy na Targi Praca.pl - 30 marca, stadion Legii Warszawa.

Już dziś zapraszamy na Targi Praca.pl! 30 marca na stadionie Legii Warszawa czekać będą na Ciebie prestiżowi pracodawcy, merytoryczne prelekcje oraz szereg atrakcji, w tym INTERVIEW IN THE SKY – 40 metrów nad ziemią.

Zobacz więcej

2017-03-22

Trwa rekrutacja do Klubu Kobiet KPMG „For Ladies”

Jeśli chcesz się rozwijać, zdobyć doświadczenie, zbudować sieć kontaktów, wziąć udział w dedykowanych warsztatach, uczestniczyć w tworzeniu Klubu i przejść skróconą rekrutację do pracy lub praktyk w KPMG, to jest to oferta dla Ciebie!

Zobacz więcej

2017-03-22

22 marca zespół serwisu Kariera uczestniczy Dniach Kariery w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Przepraszamy za utrudnienia!

Dni Kariery to studenckie targi pracy, praktyk i staży, organizowanych od ponad 20 lat przez AIESEC, największą międzynarodową organizację prowadzoną przez młodych ludzi.

Zobacz więcej