Wtorek, 22 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Zostań Ambasadorem KPMG!

Zostań Ambasadorem KPMG!

Ruszyła rekrutacja do programu Ambasadorzy KPMG. Jeśli masz głowę pełną pomysłów, aktywnie działasz w organizacjach studenckich lub kołach naukowych, jesteś urodzonym organizatorem, a do tego chętnie udzielasz się w mediach społecznościowych to szukamy właśnie Ciebie.

Ambasadorzy KPMG to prestiżowy program dający możliwość poznania specyfiki branży audytorsko-doradczej oraz stanowiący przepustkę do podjęcia w przyszłości pracy w naszej firmie.

Konkurs skierowany jest do studentów II i III roku studiów licencjackich lub jednolitych studiów magisterskich studiujących kierunku ekonomiczne i prawnicze, a także zarządzanie, finanse, bankowość, ubezpieczenia lub nauki ścisłe, którzy chcieliby w niedalekiej przyszłości podjąć pracę w branży audytorsko doradczej. Do programu mogą aplikować studenci z uczelni w: Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Gdańsku, Łodzi, Lublinie, Toruniu, Białymstoku, Olsztynie, Rzeszowie i we Wrocławiu.

Ambasadorzy mają okazję poznać specyfikę branży audytorsko-doradczej, skorzystać ze skróconej ścieżki rekrutacji aplikując w przyszłości do KPMG, zdobyć doświadczenie w prowadzeniu projektów, stworzyć sieć kontaktów biznesowych i brać udział w wyjazdach integracyjnych i szkoleniach merytorycznych.

Każdy z Ambasadorów otrzymuje:

  • comiesięczne stypendium,
  • welcome pack (w tym m.in. iPad – narzędzie pracy Ambasadorów w czasie trwania programu)
  • doładowanie karty miejskiej
  • atrakcyjne bonusy oraz upominki.


Zgłoś się – to proste!

  1. Wypełnij formularz aplikacyjny na stronie kpmg.com/pl/ambasadorzy Do formularza dołącz swoje CV, wymień w nim organizacje studenckie, do których należysz.
  2. Rozwiąż test on-line z języka angielskiego.
  3. Daj się poznać podczas telefonicznej rozmowy kwalifikacyjnej.
  4. Weź udział w spotkaniu Ambasadorów KPMG.

Warunkiem uczestnictwa w programie jest obecność na pierwszy, inauguracyjnym spotkaniu Ambasadorów, które odbędzie się w lipcu.

Rekrutacja trwa do 3 czerwca 2018.

Szczegóły programu na stronie: kpmg.com/pl/ambasadorzy