Zdobądź doświadczenie w zrównoważonym rozwoju - trwa rekrutacja do 22. edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu!
Trwa rekrutacja do 22. edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu – bezpłatnego programu edukacyjnego w obszarze zrównoważonego rozwoju dla studentów i studentek z całej Polski, niezależnie od studiowanego kierunku, organizowanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu.
Nabór trwa do 3 listopada. Aplikuj tutaj≫
Podczas półrocznego programu studenci i studentki wezmą udział w pięciu stacjonarnych zjazdach w siedzibach firm Partnerskich: Banku BNP Paribas w Warszawie, Kauflandzie we Wrocławiu, InPost w Krakowie oraz ERGO Hestii w Gdańsku.
Udział w LOB:
daje możliwość uczestniczenia w warsztatach i wykładach prowadzonych przez ekspertów i ekspertki na co dzień zajmujących się obszarami powiązanymi ze zrównoważonym rozwojem;
zwiększa szanse na zdobycie stażu w jednej z firm partnerskich programu;
jest bezpłatny.
Organizatorzy dofinansowują koszty dojazdu (50%), zapewniają nocleg oraz wyżywienie podczas zjazdów. W ramach uczestnictwa w programie studentki i studenci realizują własne przedsięwzięcie edukacyjne związane z tematyką ESG.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Lidze Odpowiedzialnego Biznesu, weź udział w webinarze już 27 października o godz. 15:00.
FORMULARZ REJESTRACYJNY NA WEBINAR
Więcej informacji i zgłoszenia: https://odpowiedzialnybiznes.pl/lob/edycja-2025-2026/
