Środa, 21 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Warsztaty i szkolenia / Warsztaty "Mini sesja Assessment Centre" - zapisy trwają!

Warsztaty "Mini sesja Assessment Centre" - zapisy trwają!

Zapraszamy na mini sesję Assessment Centre, podczas której uczestnicy dowiedzą się na czym polega ta nowoczesna forma rekrutacji oraz będą mieli okazję wykonać zadania indywidualne oraz grupowe.

Warsztaty stanowią minisesję Assessment Centre. W trakcie jej trwania uczestnicy  zapoznają się z teoretycznymi założeniami tej formy rekrutacji; dowiedzą się czym są modele kompetencyjne i jak je się tworzy; wezmą udział w kilku przykładowych zadaniach (zarówno indywidualnych, jak i grupowych) z którymi można spotkać się podczas sesji Assessment Centre. Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję przeanalizować zadania zarówno z perspektywy uczestnika jak i "spojrzeć" na nie z punktu widzenia assessora.

Warsztaty „Assessment Centre” to doskonała okazja na zweryfikowanie swoich zdolności interpersonalnych takich jak: praca w zespole, komunikacja, asertywność, umiejętność pracy pod presją czasu.

Warsztaty odbędą się 12 grudnia 2016 r. w godz. 9:50-12:50 w sali  104 budynek G SGH.

ZAPISY

UWAGA! jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w warsztatach "Assessment Centre", a nie ma już wolnych miejsc, zapisz się na listę rezerwową: doradca.zawodowy@sgh.waw.pl

W przypadku rezygnacji zapisanych uczestników zaprosimy Cię na warsztaty!