Jesteś w: Start / Wydarzenia

Mini sesja Assessment Centre- grudzień 2016 r.

Zapraszamy na mini sesję Assessment Centre, podczas której uczestnicy dowiedzą się na czym polega ta nowoczesna forma rekrutacji oraz będą mieli okazję wykonać zadania indywidualne oraz grupowe.

Status wydarzenia: Wydarzenie zakończone
Data rozpoczęcia wydarzenia: 2016-12-12 09:50:00
Data zakończenia wydarzenia: 2016-12-12 12:50:00
Ilość miejsc: Brak wolnych miejsc
Data i godzina do kiedy trwają zapisy: Zapisy zakończone

 

Opis

Warsztaty to minisesja Assessment Centre. W trakcie jej trwania uczestnicy  zapoznają się z teoretycznymi założeniami tej formy rekrutacji; dowiedzą się czym są modele kompetencyjne i jak je się tworzy; wezmą udział w kilku przykładowych zadaniach (zarówno indywidualnych, jak i grupowych) z którymi można spotkać się podczas sesji Assessment Centre. Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję przeanalizować zadania zarówno z perspektywy uczestnika jak i "spojrzeć" na nie z punktu widzenia assessora.

Warsztaty „Assessment Centre” to doskonała okazja na zweryfikowanie swoich zdolności interpersonalnych takich jak: praca w zespole, komunikacja, asertywność, umiejętność pracy pod presją czasu.

Warsztaty odbędą się 12 grudnia 2016 r. w godz. 9:50-12:50 w sali  104 budynek G SGH.
 

UWAGA! jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w warsztatach "Assessment Centre", a nie ma już wolnych miejsc, zapisz się na listę rezerwową: doradca.zawodowy@sgh.waw.pl

W przypadku rezygnacji zapisanych uczestników zaprosimy Cię na warsztaty!