Piątek, 24 stycznia 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / WIADOMOŚCI / Stypendia i granty

Stypendia i granty

Zgłoś się do Konkursu „Moje Stypendium - Opowieści stypendialne”!

Zgłoś się do Konkursu „Moje Stypendium - Opowieści stypendialne”!

Zadaniem uczestników Konkursu jest podzielenie się historiami, doświadczeniami i wspomnieniami z bycia stypendystą, pokazanie tego, jakie możliwości dało im stypendium i jak je wykorzystali, opowiedzenie o tym, co udział w programie stypendialnym zmienił.

Stypendia w Japonii

Aplikuj na program stypendialny w roku akademickim 2013-2014. Rekrutacja rozpocznie się już w czerwcu!

Daj studentowi 5 tysięcy złotych - zagłosuj w Stypendium z Wyboru!

Ponad 600 studentów i absolwentów z całej Polski i zza granicy walczy o pieniądze w III edycji Stypendium z Wyboru. Pomóż nam wybrać stypendystów. Do rozdania prawie 100 tysięcy złotych.

Sektor kreatywny twoją szansą na sukces!

Sektor kreatywny twoją szansą na sukces!

Co sądzicie o pracy w kulturze? Czy myśleliście kiedyś o założeniu własnej firmy? I czym według Was charakteryzuje się sektor kreatywny? Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej o możliwościach jakie daje praca w przemysłach kreatywnych dołączcie do grona czytelników bezpłatnego „Newslettera Przemysłów Kreatywnych”, który w ciekawy i zrozumiały sposób przybliży Wam tematykę tego sektora.

Programy stypendialne dla naukowców/doktorantów

Tabela zawiera zebrane aktualne i nadchodzące programy stypendialne, głównie zagraniczne, oraz konkursy dla indywidualnych naukowców, w tym doktorantów.

Ostatni dzwonek na zdobycie 5 tysięcy złotych - III edycja Stypendium z Wyboru!

Do najbliższej niedzieli (13 maja 2012 roku, do godz. 23:59) studenci i absolwenci mogą zawalczyć o 5 tysięcy złotych na marzenia związane z edukacją bądź z rozwojem kariery zawodowej.

Zawalcz o 5 tysięcy złotych. Trwa III edycja Stypendium z Wyboru!

Jeszcze do 13 maja 2012 roku studenci i absolwenci mogą zdobyć nawet 5 tysięcy złotych na marzenia związane z edukacją bądź z rozwojem kariery zawodowej.

System Doradztwa Stypendialnego Skrzydlate Studia

System Doradztwa Stypendialnego Skrzydlate Studia

Od listopada w Krakowie działa Stypendialne Centrum Informacji Instytutu Aurea Libertas.

Stypendia dla studentów i absolwentów. Wystartowała III edycja Stypendium z Wyboru

Studenci i absolwenci mogą zdobyć nawet 5 tysięcy złotych na marzenia związane z edukacją bądź z rozwojem kariery zawodowej. Wystarczy zrobić pracę aplikacyjną do 13 maja 2012 roku.

Ruszyła AKCJA - STYPENDIA 2012/2013

Od 12 marca przez 2 tygodnie na portalu mojestypendium.pl prezentowane są warte uwagi programy stypendialne. Codziennie możecie spodziewać się czegoś nowego. Przedstawiane są oferty stypendialne dla uczniów i dla studentów, w kraju i za granicą. Znajdą się wśród nich propozycje stowarzyszeń, fundacji, firm, miast i uczelni wyższych. Wirtualne targi programów stypendialnych potrwają do 25 marca. Każdego dnia warto zajrzeć na mojestypendium.pl!

Program stypendialny Science without Borders

W ramach brazylijskiego programu SCIENCE WITHOUT BORDERS, europejscy naukowcy mogą otrzymać 2-3 roczne stypendium badawcze na prowadzenie badań w Brazylii w dziedzinach nauk ścisłych: technologia, inżynieria i matematyka.

Stypendium dla Polaków ze Wschodu

Uprzejmie informujemy, że Fundacja „Wileńszczyzna” realizuje projekt dofinansowany przez Narodowy Bank Polski pt. PROGRAM STYPENDIALNY IM. STANISŁAWA GRABSKIEGO – III EDYCJA dla studentów kierunków ekonomicznych pochodzenia polskiego z krajów byłego ZSRR w roku akademickim 2011/2012.

Dodatkowy miesiąc szansy na Pierwszy Milion

Dodatkowy miesiąc szansy na Pierwszy Milion

Organizatorzy Programu zdecydowali się przedłużyć termin składania pomysłów na biznes ze względu na duże zainteresowanie Programem, szczególnie wśród studentów. Zgłoszenia do Programu „Pierwszy Milion”, będzie można przesyłać do 31 stycznia.

Czas na CSR! Dotacje dla organizacji studenckich

Po raz kolejny młodzi ludzie interesujący się odpowiedzialnym biznesem i zrównoważonym rozwojem mogą zdobyć środki na realizacje projektów związanych z CSR (Corporate Social Responsibility – tłum. społeczna odpowiedzialność biznesu). Liga Odpowiedzialnego Biznesu czeka na organizacje studenckie, które chcą wziąć udział w programie grantowym Pracownia Działań Lokalnych.

NOWE MOŻLIWOŚCI WSPARCIA STUDENTÓW Z INNOWACYJNYMI POMYSŁAMI NA BIZNES!

NOWE MOŻLIWOŚCI WSPARCIA STUDENTÓW Z INNOWACYJNYMI POMYSŁAMI NA BIZNES!

W listopadzie rozpoczął się nabór pomysłów do projektu Mazowieckiego Inkubatora Technologicznego, spółki należącej do giełdowej Arteria S.A.

6 mln na start usług profesjonalnych!

6 mln na start usług profesjonalnych!

Masz pomysł na biznes, a brak Ci kapitału? Inkubator Obserwatorium Zarządzania rozpoczął nabór pomysłów biznesowych.

OSTATNI DZWONEK NA ZŁOŻENIE APLIKACJI W PROGRAMIE STYPENDIUM Z WYBORU

OSTATNI DZWONEK NA ZŁOŻENIE APLIKACJI W PROGRAMIE STYPENDIUM Z WYBORU

Tylko do 11 grudnia można składać aplikacje do II edycji programu Stypendium z Wyboru.

Zaproszenie - Jubileusz 15-lecia Programu stypendialnego

W imieniu prof. dr hab. Macieja Nowickiego oraz dr Fritza Brickwedde (Fundacja DBU) mamy zaszczyt zaprosić Państwa na uroczystości jubileuszowe z okazji 15-lecia programu stypendialnego Niemieckiej Fundacji Federalnej Środowisko (DBU) oraz Fundacji im. Nowickiego dla najlepszych absolwentów polskich uczelni wyższych w obszarze szeroko rozumianej ochrony środowiska.

II edycja Stypendium z Wyboru – bądź atrakcyjniejszy dla pracodawcy

Ponad 110 tysięcy złotych pozwoli młodym ludziom stać się atrakcyjniejszym pracownikiem. Właśnie wystartowała II edycja Stypendium z Wyboru.

Inkubator Przedsiębiorczości Idea Bank

Idea Bank został stworzony, aby nagradzać osoby pomysłowe i pobudzać do przedsiębiorczości. Staramy się ułatwiać prowadzenie finansów każdego posiadającego własną działalność gospodarczą. Stworzyliśmy usługę „Jednego Okienka”, która sprowadza cały proces zakładania firmy do jednej wizyty w Idea Banku. Teraz powołaliśmy do życia także Inkubator Przedsiębiorczości, dzięki któremu każdy nie tylko łatwo założy firmę, ale także otrzyma tani kredyt oraz pomoc w prowadzeniu działalności. Nie jest to zwykły Inkubator, Idea Bank jako jedyny bank w Polsce finansuje firmy bez żadnego doświadczenia oraz zabezpieczenia!