Zgłoś swój projekt ! Zdobądź nawet 1 500 zł!

Aktualności
Liga Odpowiedzialnego Biznesu zaprasza do aplikowania do programu grantowego Pracowania Działań Lokalnych wszystkie organizacje studenckie z uczelni z całej Polski.

  • Chcecie edukować o CSR?
  • Macie pomysł na warsztaty, konferencje, eventy?
  • Działacie w organizacji studenckiej?

To program dla Was!

LOB w ramach funduszu grantowego Pracownia Działań Lokalnych CSR wspiera finansowo oraz merytorycznie projekty i przedsięwzięcia, których celem jest propagowanie wiedzy o odpowiedzialnym biznesie oraz edukowanie w zakresie dobrych praktyk firm poprzez konferencje, seminaria, szkolenia, dyskusje panelowe i inne inicjatywy.

Dotychczas w programie udział wzięło ponad 70 organizacji studenckich!
Wszystkie dokumenty, które są wymagane do poprawnego złożenia wniosku znajdują się na stronie internetowej LOB. Kliknij tutaj

Kto może otrzymać dotację?

Dowolna organizacja studencka lub organizacja innego typu pod warunkiem, że  projekt zrealizuje wspólnie z organizacją studencką, bądź działa na uczelni.

Wnioski można składać do 11.11.2012 r.

Więcej informacji tutaj

Liga Odpowiedzialnego Biznesu to program edukacyjny Forum Odpowiedzialnego Biznesu realizowany we współpracy z Fundacją Kronenberga przy City Handlowy, Orange, PGNiG oraz PwC. W tym roku akademickim odbywa się już 9. edycja projektu, którego głównym celem jest promocja i edukacja odpowiedzialnego biznesu na uczelniach w całej Polsce.  Więcej na stronie Ligi Odpowiedzialnego Biznesu.