Środa, 21 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Stypendia i granty / Zdobądź zawód przyszłości – zaproszenie do udziału w projekcie

Zdobądź zawód przyszłości – zaproszenie do udziału w projekcie

Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych realizuje projekt „Łamigłówki dla Nomada – metoda uczenia przez całe życie na miarę XXI wieku” skierowany do absolwentów studiów humanistycznych i społecznych. Celem projektu jest m.in. wypracowanie rozwiązań, które pozwolą im wzmocnić pozycję na rynku pracy.

Zapraszamy Państwa do współpracy i testowania przygotowywanych przez nas narzędzi. Osobom, które wejdą w skład grupy testującej, udostępniamy pakiet bezpłatnych rozwiązań:

Udział w testowaniu eksperymentalnego kursu m-learningowego.

  • Ukończenie wybranego kursu tematycznego przygotowującego do wykonywania jednego z zawodów przyszłości i otrzymanie dyplomu w tym zakresie
  • Konsultacje ze specjalistą ds. HR
  • Dostęp do ofert Biura Karier PJWSTK i wsparcie w uzyskaniu praktyki zawodowej umożliwiającej sprawdzenie się w nowo nabytych kompetencjach

Zainteresowane osoby wezmą udział w badaniach fokusowych i ocenie tematyki kursów i materiałów dydaktycznych opracowanych z myślą o absolwentach studiów humanistycznych i społecznych. Chcemy umożliwić Państwu zdobycie wiedzy i umiejętności z dziedzin, których specjaliści coraz bardziej poszukiwani są na rynku pracy i reprezentują tzw. zawody przyszłości. Do tej grupy zawodów należą m.in.: organizator pracy wirtualnej, menedżer informacji, edukator zdrowia czy dydaktyk medialny.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani poprawieniem swojej sytuacji na rynku pracy, prosimy o kontakt na adres: nomad@pjwstk.edu.pl

W temacie maila prosimy o wpisanie – NOMAD oraz swojego imienia i nazwiska. W odpowiedzi otrzymacie Państwo formularz zgłoszeniowy oraz informacje o dalszych krokach.  Rekrutacja trwa do 15 lutego 2013 roku. Więcej informacji o projekcie znajdziecie Państwo na stronie nomad.pjwstk.edu.pl (bez prefiksu www).

Zapraszamy! Liczba miejsc w projekcie jest ograniczona! Dodatkowo pierwszych 30 osób otrzyma vouchery do kina.

Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. 

Z poważaniem,

Zespół Projektowy

„Łamigłówki dla Nomada – metoda uczenia przez całe życie na miarę XXI wieku”

Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych

łamigłowka