Piątek, 2 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Stypendia i granty / Wyśmienita okazja zdobycia stypendium!

Wyśmienita okazja zdobycia stypendium!

Irlandzka Rada ds. Żywności Bord Bia razem z University College Dublin rozpoczęła przyjmowanie aplikacji na program stypendialny Bord Bia Marketing Fellowship oraz Origin Green Ambassador. Inicjatywa ta pozwoli 30 jego uczestnikom na szybki rozwój kariery w branży spożywczej.

Program ten daje wyjątkową możliwość zostania ekspertem w sektorze spożywczym poprzez wykonywanie zadań dla firm działających na zagranicznych rynkach, w tym polskim. Uczestnicy programu jednocześnie podejmą studia na dublińskim uniwersytecie UCD, dzięki czemu uzyskają uznawany na świecie tytuł MSc International Marketing Practice lub MSC Business Sustainability. Uczestnicy Programu otrzymają stypendium, wolne od podatku, w wysokości do 30,000 euro rocznie na pokrycie kosztów życia. Doświadczenie w branży spożywczej bądź marketingu nie jest wymagane.

Sebastian Wróbel z Dublina, ukończył Fellowship w 2014 roku i obecnie pracuje jako brand manager Cheestrings, w Kerry Foods Group. Program Bord Bia jest niesamowitym doświadczeniem, z którym wiążą się duże wyzwania. Jest to również fantastyczna szansa na zdobycie obszernej wiedzy z zakresu marketingu, jak również możliwość pracy w zespole złożonym z najbardziej cenionych profesjonalistów z branży. Chciałbym zarekomendować go każdemu, który poszukuje możliwości wzbogacenia swojej wiedzy, zdobycia niezwykłego doświadczenia a w konsekwencji wspaniałych możliwości rozwoju kariery zawodowej – powiedział.

 

Marek Pisarczyk, który obecnie jest uczestnikiem programu Marketing Fellowship powiedział: Ten program to niepowtarzalna okazja na wejście lub przyspieszenie swojej kariery w sektorze, który przez ostatnie lata rozwijał się w Irlandii bardzo prężnie. Budujemy nasze doświadczenie pracując z irlandzikimi firmami branży spożywczej za granicą, a nasza działalność przyczynia się do ich rozwoju i dalszego sukcesu. Poza tym, biorąc udział w programie zyskujemy tytuł magistra jednej z najleszych szkół biznesowych w kraju – UCD Michael Smurfit School Graduate Business School.

Conor Heavey, dyrektor programu, dodał: Ten program dostarcza bezkonkurencyjną mieszankę możliwości uczenia się, łącząc zajęcia teoretyczne z rozwojem umiejętności zawodowych. Daje wspaniałe możliwości zatrudnienia, większość z naszych absolwentów znajduje świetną pracę. Mamy nadzieję nagrodzić przynajmniej jednego z naszych stypendystów praktyką na rynku polskim. Zachęcamy osoby z płynnym angielskim i chęcią rozwoju swojej kariery zawodowej do złożenia wniosków jak najszybciej.

 

Do udziału w programie można się zgłaszać poprzez stronę www.smurfitschool.ie/bordbia lub kontaktując się z Lyndsey Jones:

tel. 01 716 8889, lyndsey.jones@ucd.ie.