Wykreuj z nami swój biznes!

Aktualności
Kończy się rekrutacja do ostatniej edycji bezpłatnych szkoleń biznesowych prowadzonych w ramach projektu„Akademia Wiedzy” finansowanych ze środków UE. W programie ponad 100 godzin warsztatów dających uczestnikom praktyczną wiedzę i umiejętności dotyczące prowadzenia własnej firmy. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

W ramach projektu zaplanowane jest ponad 100 godzin warsztatów prowadzonych przez ekspertów i praktyków biznesu. Podczas spotkań uczestnicy wspólnie z ekspertami doprecyzowują swoje pomysły na biznes, otrzymują wiedzę  m.in.  z obszaru marketingu, finansów, negocjacji, zarządzania oraz prawa. Eksperci opowiedzą również jakie przeszkody młodzi przedsiębiorcy mogą napotkać na starcie, na co warto zwrócić uwagę, aby nie dać się konkurencji. Silną stroną szkoleń jest indywidualne wsparcie i mentoring w przygotowaniu własnego biznesplanu. W ten sposób uczestnicy kończą szkolenie z gotowym pomysłem na biznes. -„Akademia Wiedzy” to program wyjątkowych szkoleń, przede wszystkim dlatego, że pozwala każdemu, kto chce stać się niezależnym przedsiębiorcą, zrealizować swoje marzenia– mówi Joanna Jarmoc, kierownik projektu  „Akademia Wiedzy” z firmy Sysco Polska.

W projekcie „Akademia Wiedzy” mogą wziąć udział studenci,absolwenci, którzy ukończyli uczelnie nie dłużej niż rok temu oraz doktoranci i pracownicy naukowi z województwa mazowieckiego.

Co Ty możesz zrobić, by wziąć udział w szkoleniu?

Wystarczy, że wejdziesz na stronę