System Doradztwa Stypendialnego Skrzydlate Studia

Aktualności
Od listopada w Krakowie działa Stypendialne Centrum Informacji Instytutu Aurea Libertas.

Celem projektu Skrzydlate Studia jest pokazanie, że można studiować inaczej, że studia to niekoniecznie życie od sesji do sesji, lecz niesamowita szansa, którą po prostu trzeba wykorzystać.

W tym sensie Skrzydlate Studia to promocja aktywnego i otwartego studiowania, a więc studiowania wypełnionego zagranicznymi stypendiami, stażami, a także innymi aktywnościami z tego obszaru.

Skrzydlate Studia to konkretna propozycja dla wszystkich tych, którym nie są obce aktywność, kreatywność i ciekawość świata.

Jak to działa?

Skrzydlate Studia to bardzo prosty system.

Po pierwsze internet.

Na stronie www.skrzydlatestudia.pl zamieszczona została opracowana przez nas baza stypendiów i staży. Znajduje się tam już ponad 300 ofert, z kilkudziesięciu krajów z całego świata. Każda z zamieszczonych na stronie ofert jest precyzyjnie skatalogowana. Wyróżniliśmy te informacje, z którymi warto się zapoznać, aby poważnie zacząć myśleć o wyjeździe na stypendium.

Po drugie doradca stypendialny.

Zdarza się, że wielość i różnorodność propozycji sprawia kłopot. Tu swoją wiedzą i pomocą służy Doradca Stypendalny SCI. Kontaktować się można wysłając aplikację za pomocą zamieszczonego na stronie kwestionariusza lub mailem, na adres: stypendia@aurealibertas.org.

Możesz również umówić się na spotkanie w biurze SCI IAL w Krakowie, na ul. Kremerowskiej 6/1.

Zapraszamy WSZYSTKICH, tych już zdecydowanych jak i tych, którzy wciąż jeszcze się wahają. Wyjazd na stypendium zagraniczne to szansa, cenne doświadczenie i niesamowita przygoda.  Stypendium zagraniczne może się stać dźwignią kariery, a na pewno pomoże rozwinąć skrzydła, zarówno na uczelni, jak też w dalszej pracy zawodowej!

Przyjdź i przekonaj się, jak niewiele trzeba, aby dostrzec nowe horyzonty!

ZAPRASZAMY!

Stypendialne Centrum Informacji IAL

www.skrzydlatestudia.pl