Stypendia Santander Tech Revolution in Finance - IE University

Aktualności
Grupa Santander i IE Foundation oferują 100 stypendiów z zakresu innowacji technologicznych stosowanych w sektorze finansowym.

Stypendia Santander Tech Revolution in Finance - IE University przeznaczone są dla osób, które spełniają wszystkie kryteria:

  • są absolwentami lub studentami ostatnich lat kierunków takich, jak nauki ścisłe, technologia, inżynieria i matematyka (ang. STEM) uczelni w jednym z 9 państw: Argentyna, Brazylia, Chile, Hiszpania, Meksyk, Polska, Portugalia, Stany Zjednoczone i Wielka Brytania,
  • mają 20-28 lat,
  • posiadają maksymalnie trzy lata doświadczenia zawodowego,
  • znają język angielski.

Uczestnicy przejdą szkolenia online w języku angielskim, które przeprowadzą wykładowcy z IE University’s IE School of Human Sciences and Technology. 5-tygodniowy kurs będzie poświęcony zastosowaniu w sektorze finansowym nowoczesnych technologii, takich jak chmura obliczeniowa, kryptowaluty, sztuczna inteligencja, Big Data i ekonomia współdzielenia oraz cyfrowe zarządzanie funduszami inwestycyjnymi.

„Przedmioty obejmujące nauki ścisłe, technologię, inżynierię i matematykę są postrzegane jako szczególnie przydatne w sektorze finansowym. Jesteśmy tego w pełni świadomi i dlatego IE i Grupy Santander uruchamiają stypendia "Tech Revolution in Finance" , aby absolwenci i przyszli absolwenci mogli odkryć szanse na rozwój kariery, które oferuje świat finansów”, powiedział José M. Linares, Starszy Wiceprezes i szef Globalnej Bankowości Korporacyjnej i Inwestycyjnej.

„Celem naszej fundacji jest zapewnianie najbardziej utalentowanym studentom najlepszych możliwych szkoleń na temat potencjału nowych technologii na potrzeby ekosystemu finansowego, ale też umiejętności, które będą przydatne w rozwoju kariery zawodowej oraz w wywieraniu wpływu na społeczeństwo. Możliwość realizacji tego we współpracy z Grupą Santander to prawdziwy przywilej”  zaznaczył Gonzalo Garland, Wiceprezes IE Foundation.

Zachęcamy do aplikowania na stronie www.santander-grants.com do 29 września 2020 r.

Dodatkowe pytania prosimy kierować na adres santander.universidades@santander.pl