Niedziela, 25 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Stypendia i granty / Ruszyło głosowanie w Stypendium z Wyboru

Ruszyło głosowanie w Stypendium z Wyboru

Rozpoczął się ostatni etap IV edycji programu Stypendium z Wyboru, za pomocą którego studenci i absolwenci walczą o spełnienie marzeń związanych z rozwojem kariery zawodowej.

Na realizację tych pomysłów w puli znalazło się aż 67 000 złotych, które otrzymają osoby z największą ilością głosów. Od poniedziałku 13 maja wszystkie zgłoszenia biorące udział w konkursie są dostępne na stronie internetowej pod adresem:

http://stypendiumzwyboru.absolvent.pl/uczestnicy-iv-edycji-stypendium-z-wyboru

Do fazy głosowania szczęśliwie dotarło 348 aplikacji. Stypendyści z całej Polski walczą o głosy do 23 czerwca 2013. Sprawdźcie czy w  tegorocznej edycji znalazł się ktoś z Waszej uczelni i oddajcie swój głos!

W tym roku w programie bierze udział wyjątkowo dużo interesujących zgłoszeń. Stypendyści chcą przede wszystkim przeznaczyć środki finansowe na dofinansowanie staży, praktyk i wolontariatów odbywających się poza granicami kraju. Wiele osób walczy również o nowszy i lepszy sprzęt, który umożliwi im prowadzenie ważnych projektów. W gronie szczęśliwców nie zabrakło również wszelakiej maści artystów - fotografów, tancerzy, grafików, rzemieślników, którzy nie mogą dalej tworzyć i występować, gdyż braknie im na to funduszy.

Zagłosuj na najciekawsze aplikacje i pomóż wybrać zwycięzców.

stypendium z wyboru 2013