Piątek, 25 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Stypendia i granty / Pomóż studentowi zgarnąć 5 tysięcy złotych - zagłosuj!

Pomóż studentowi zgarnąć 5 tysięcy złotych - zagłosuj!

Staże za granicą, kursy językowe, szkolenia zawodowe, laptopy, oprogramowania - o tym marzą m.in. uczestnicy III edycji Stypendium z Wyboru. Pomóż nam wybrać stypendystów. Do rozdania jest prawie 100 tysięcy złotych.

Ponad 600 studentów i absolwentów walczy o stypendia warte nawet 5 tysięcy złotych na cele związane z edukacją bądź z rozwojem zawodowym.

Jeszcze do 1 lipca można oddać głosy na uczestników III edycji Stypendium z Wyboru. Młodzi ludzie z całej Polski i zza granicy od kilku tygodni zdobywają sympatię Internautów i Mecenasów. - W uczestnikach programu, nie tylko widać kreatywność, ale także determinację. Na różne sposoby zachęcają do oddania głosów na ich prace. Zakładają wydarzenie na Facebook’u, wysyłają maile, rozmawiają z dziennikarzami - mówi Katarzyna Godlewska, prezes Fundacji Absolvent.pl

Jak oddać głos na swojego faworyta?

Jeśli chcesz być jurorem musisz mieć konto na Facebook'u. A co dalej? Wejdź na stronę www.stypendiumzwyboru.pl. I oddaj głos, na najciekawszą Twoim zdaniem pracę. Pod każdą aplikacją umieszczony jest przycisk "ODDAJ GŁOS". Na każdą z prac można zagłosować tylko raz.

Stypendium z Wyboru to innowacyjny projekt, który przyznaje pieniądze niezależnie od wyników w nauce i sytuacji materialnej. Program Fundacji Absolvent.pl stawia na kreatywność, ambicje i determinacje. Dotychczas Fundacja Absolvent.pl spełniła 39 marzeń wartych ponad 150 tysięcy złotych.

Mecenasi: Polska Rada Biznesu, T-Mobile, Ernst&Young, Budimex, Antal International, MDDP, TVN, Grupa PZU, Thales Polska, Outsourcing Experts, PLL LOT, Nestlé Polska, Falck Medycyna, Infosys BPO Poland, Sklepy Komfort, Microsoft, Sodexo, MEDIACAP SA, Henkel, Pelion, Novartis.

Patroni medialni: Puls Biznesu, Radio Eska.

stypzwyb