Piątek, 25 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Stypendia i granty / New Europe Master in Banking and Entrepreneurship (MasterBE)

New Europe Master in Banking and Entrepreneurship (MasterBE)

W związku ze zbliżającą się inauguracją VIII edycji programu New Europe Master in Banking and Entrepreneurship (MasterBE), organizowanego przez UniCredit Group oraz Fondazione Cassamarca, serdecznie zachęcamy Was do przesyłania aplikacji o uzyskanie stypendium i wzięcie udziału w programie.

Kwota stypendium to 22 000 Euro i jest przyznawana studentom, którzy zostaną zakwalifikowani do VIII edycji MasterBE.

MasterBE to program łączący w sobie studia podyplomowe realizowane we Włoszech i staż w obszarze bankowości w Grupie UniCredit - wiodącej instytucji finansowej w Europie. Program realizowany jest w języku angielskim i trwa łącznie 12 miesięcy. Jego celem jest zapewnienie praktycznego przygotowania specjalistów do pracy w międzynarodowym środowisku bankowym oraz przekazanie umiejętności niezbędnych do efektywnego funkcjonowania w obszarze bankowości i biznesu.

Podczas programu, poza zajęciami dydaktycznymi, studenci uczestniczą w trzymiesięcznym stażu w obszarze działalności biznesowej lub placówce bankowej Grupy UniCredit. Dodatkowo w programie studiów przewidziane są wykłady z języka włoskiego.

Najbliższa, VIII edycja programu rusza już 13 października 2010.

Prosimy o przesyłanie aplikacji do 30.06.2010.

Więcej informacji odnośnie programu znajdziecie na stronach: http://www.pekao.com.pl/kariera/Programy_stypendialne/ oraz www.masterbe.com.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt z przedstawicielami Banku Pekao S.A.:

Anetą Korpas: aneta.korpas@pekao.com.pl, tel. +48 22 524 5053

Anną Kucharską: anna.kucharska3@pekao.com.pl, tel. +48 22 524 5078

nem