Inkubator Przedsiębiorczości Idea Bank

Aktualności
Idea Bank został stworzony, aby nagradzać osoby pomysłowe i pobudzać do przedsiębiorczości. Staramy się ułatwiać prowadzenie finansów każdego posiadającego własną działalność gospodarczą. Stworzyliśmy usługę „Jednego Okienka”, która sprowadza cały proces zakładania firmy do jednej wizyty w Idea Banku. Teraz powołaliśmy do życia także Inkubator Przedsiębiorczości, dzięki któremu każdy nie tylko łatwo założy firmę, ale także otrzyma tani kredyt oraz pomoc w prowadzeniu działalności. Nie jest to zwykły Inkubator, Idea Bank jako jedyny bank w Polsce finansuje firmy bez żadnego doświadczenia oraz zabezpieczenia!

Spółkę z Idea Bankiem może założyć każdy. Nie ma ograniczeń wiekowych, preferowanej branży czy wymaganego doświadczenia w prowadzeniu własnej firmy. Niezbędny jest jedynie doskonały pomysł i wizja sukcesu. Działania formalne zostaną sfinalizowane przez pracowników Idea Bank. Laureaci Inkubatora Przedsiębiorczości otrzymają także gwarancję wzięcia udziału w Akademii Biznesu – miesięcznym szkoleniu, prowadzonym przez dr Leszka Czarneckiego oraz najlepszych menedżerów z całej grupy Getin Holding. Wszyscy uczestnicy takiego kursu stają przed szansą na zdobycie niezbędnej wiedzy o sprzedaży, marketingu, makroekonomii, księgowości, finansów oraz zarządzania zasobami ludzkimi.

Żaden bank nie wykazał się jeszcze taką otwartością na nowe firmy oraz świeże pomysły. Czas na zgłaszanie projektów mija 6 listopada. Nie zwlekaj, wyślij swój formularz już teraz!