Daj studentowi 5 tysięcy złotych - zagłosuj w Stypendium z Wyboru!

Aktualności
Ponad 600 studentów i absolwentów z całej Polski i zza granicy walczy o pieniądze w III edycji Stypendium z Wyboru. Pomóż nam wybrać stypendystów. Do rozdania prawie 100 tysięcy złotych.

 

Od 21 maja do 1 lipca 2012 r. Internauci i Mecenasi mogą oddawać głosy na prace, które najbardziej im się spodobały w III edycji Stypendium z Wyboru. A jest w czym wybierać, bo o stypendia stara się ponad 600 osób (prace indywidualne i grupowe). Młodzi ludzie mogą dostać nawet 5 tysięcy złotych na cele związane z edukacją bądź z rozwojem zawodowym.

Wśród prac aplikacyjnych znalazły się między innymi: filmy poklatkowe, komiksy, teledyski, filmiki, prezentacje czy też eseje. - Po raz kolejny młodzi ludzie wykazali się kreatywnością w tworzeniu prac. Ich cele zaś są ambitne i z pewnością pomogą w karierze zawodowej. W tej edycji dużo osób aplikuje o staże, wolontariaty za granicą i kursy językowe. Myślę, że to wynika z oczekiwań jakie ma obecny rynek pracy, młodzi ludzie są świadomi, że dzięki znajomości języków obcych i doświadczeniu międzynarodowemu będą atrakcyjniejsi dla pracodawcy - mówi Katarzyna Godlewska. prezes Fundacji Absolvent.pl.

Jak oddać głos na swojego faworyta?

Jeśli chcesz być jurorem musisz mieć konto na Facebook'u. A co dalej? Wejdź na stronę www.stypendiumzwyboru.pl. I oddaj głos, na najciekawszą Twoim zdaniem pracę. Pod każdą aplikacją umieszczony jest przycisk "ODDAJ GŁOS". Na każdą z prac można zagłosować tylko raz.

Stypendium z Wyboru to innowacyjny projekt, który przyznaje pieniądze niezależnie od wyników w nauce i sytuacji materialnej. Program Fundacji Absolvent.pl stawia na kreatywność, ambicje i determinacje. Dotychczas Fundacja Absolvent.pl spełniła 39 marzeń wartych ponad 150 tysięcy złotych.

Mecenasi: Polska Rada Biznesu, T-Mobile, Ernst&Young, Budimex, Antal International, MDDP, TVN, Grupa PZU, Thales Polska, Outsourcing Experts, PLL LOT, Nestlé Polska, Falck Medycyna, Infosys BPO Poland, Sklepy Komfort, Microsoft, Sodexo, MEDIACAP SA, Henkel, Pelion, Novartis.

Patroni medialni: Puls Biznesu, Radio Eska.