Piątek, 30 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Stypendia i granty / Czas na CSR! Dotacje dla organizacji studenckich

Czas na CSR! Dotacje dla organizacji studenckich

Po raz kolejny młodzi ludzie interesujący się odpowiedzialnym biznesem i zrównoważonym rozwojem mogą zdobyć środki na realizacje projektów związanych z CSR (Corporate Social Responsibility – tłum. społeczna odpowiedzialność biznesu). Liga Odpowiedzialnego Biznesu czeka na organizacje studenckie, które chcą wziąć udział w programie grantowym Pracownia Działań Lokalnych.

Głównym celem programu jest propagowanie wiedzy na temat odpowiedzialnego biznesu. Cel ten może zostać osiągnięty poprzez organizację konferencji, seminariów, szkoleń oraz innych przedsięwzięć edukacyjnych.

O dofinansowanie do budżetu zadań związanych z CSR mogą starać się zarówno organizacje studenckie, jak i koła naukowe.  Wnioski o dofinansowanie w ramach programu można składać przez cały czas. Kolejne terminy przyjmowania wniosków to 10 stycznia 2012 oraz  24 lutego 2012.

Wszystkie dokumenty, które są wymagane do poprawnego złożenia wniosku znajdują się na stronie internetowej www.lob.org.pl, w zakładce Pracownia Działań Lokalnych.

Liga Odpowiedzialnego Odpowiedzialnego Biznesu to program edukacyjny Forum Odpowiedzialnego Biznesu realizowany we współpracy z Fundacją Kronenberga, Orange/Grupa TP, PGNiG oraz PwC. W roku akademickim odbywa się już 8. edycja projektu, którego głównym celem jest promocja i edukacja odpowiedzialnego biznesu na uczelniach w całej Polsce.  Więcej o LOB na stronie: www.lob.org.pl.

Kontakt:

Magdalena Pachulska, koordynatorka Programu Grantowego LOB

magdalena.pachulska@fob.org.pl

Tel. 22 627 18 71

csr granty