Program Menedżerski MARS w obszarze Finansów lub Zakupów (Procurement).

Firma MARS do końca maja prowadzi rekrutację na Program Menedżerski w obszarze Finansów lub Zakupów (Procurement). Do aplikowania zachęcamy
studentów i absolwentów kierunków ekonomicznych, administracyjnych i finansowych z całej Polski. Wszystkie szczegóły znajdują się na stronie
www.marskariera.pl.

 

Programy Menedżerskie w Mars
Programy Functional Leadership Experience dedykowane są tym, którzy chcą rozpocząć karierę w zarządzaniu w konkretnym obszarze biznesowym, ponieważ umożliwiają rozwijanie specjalistycznych umiejętności technicznych i zdolności przywódczych.
    
Mars Finance Leadership Experience
Marzysz o zostaniu liderem w obszarze finansów w jednej z wiodących firm FMCG? Mars Finance Leadership Experience (MFLE) to świetny początek. Absolwenci naszego programu robią karierę jako CFO lub strategiczni partnerzy w wielu segmentach naszego biznesu. W Mars spełnisz swoje aspiracje i będziesz rozwijać się na każdym kroku.
Mars Finance Leadership Experience to 3-letni, międzynarodowy program, w trakcie którego będziesz pełnić odpowiedzialne funkcje na trzech różnych stanowiskach (3 roczne rotacje) z różnych obszarów finansów (supply finance, market finance, financial control lub digital).
Mars Supply Chain Leadership Experience ścieżka Zakupowa (Procurement)
W ramach programu rozwoju liderów obszaru Zakupów, Mars Supply Chain Leadership Experience (ścieżka Zakupowa, tj. Procurement), będziesz współtworzyć sukces naszej firmy i kształtować jej przyszłość. Od momentu dołączenia do zespołu, współpracując z naszymi Dostawcami, będziesz identyfikować najlepsze strategie pozyskania materiałów i usług dla Mars, mając Zrównoważony Rozwój jako priorytet.
Mars Supply Chain Leadership Experience w obszarze Zakupów (Procurement) to 3-letni, międzynarodowy program, w trakcie którego będziesz pełnić odpowiedzialne funkcje na trzech różnych stanowiskach z obszaru Zakupów.

Co oferujemy na Programie Menedżerskim?
Program Menedżerski to nie tylko umowa o pracę, konkurencyjne wynagrodzenie, system premiowy, prywatna opieka medyczna, karta sportowa, program długofalowego oszczędzania czy inne benefity, których możesz spodziewać się w dbającym o Współpracowników miejscu pracy. W Mars rozwijamy przyszłych liderów, dlatego zapewnimy Ci wszystkie narzędzia potrzebne do osiągnięcia długofalowych celów zawodowych. W Mars możesz też liczyć na elastyczne godziny pracy, szkolenia w ramach Mars University i wiele innych – na przykład możliwość przyprowadzenia swojego pupila do biura.

Dzisiaj student, jutro Współpracownik – dołącz do naszej społeczności talentów, jeśli:
•    Jesteś studentem ostatnich lat studiów kierunków ekonomicznych, administracyjnych i finansowych lub absolwentem do 2 lat po ukończeniu studiów magisterskich.
•    Możesz pochwalić się dobrą znajomością języka angielskiego.
•    Posiadasz doświadczenie w kołach naukowych, organizacjach studenckich lub byłeś na wymianie zagranicznej.

Nie zwlekaj, aplikuj poprzez: www.marskariera.pl!

MARS

O MARS

Mars to rodzinna firma z ponad stuletnią tradycją. Jesteśmy z tego dumni. Wierzymy, że świat, jakiego pragniemy jutro, zaczyna się od tego, jak prowadzimy nasz biznes dzisiaj. Tym śmiałym ambicjom towarzyszą działania ponad 130 tysięcy naszych Współpracowników w 80 krajach na całym świecie. Codziennie tworzymy produkty, których marki są znane na całym świecie, takie jak M&M’S®, SNICKERS®, ORBIT® czy SKITTLES®. Dbamy też o naszych czworonożnych pupili, dostarczając im najwyższej jakości produkty, m. in.: PEDIGREE®, WHISKAS®, SHEBA® czy ROYAL CANIN®. To tylko niektóre z naszych marek!