Zostań Ambasadorem The Boston Consulting Group!

Aktualności
Studiujesz na I-III roku i masz głowę pełną pomysłów? Jesteś urodzonym organizatorem i dobrze orientujesz się w swoim środowisku akademickim? W przyszłości rozważasz karierę w firmie doradztwa strategicznego? Zostań Ambasadorem The Boston Consulting Group!

Główne zadania Ambasadora BCG to:
• współudział w kształtowaniu strategii promocyjnej BCG jako prestiżowego pracodawcy,
• dbanie o wizerunek BCG na uczelni,
• promocja BCG wśród najlepszych studentów,
• wspieranie BCG w organizacji wydarzeń rekrutacyjnych.

Naszym Ambasadorom oferujemy:
• wynagrodzenie oraz system motywacyjny,
• referencje,
• okazję do zdobycia doświadczenia w prestiżowej firmie doradztwa strategicznego,
• miłą i przyjazną atmosferę współpracy.

W celu aplikacji, należy przesłać CV oraz opis projektu, który chciałbyś zrealizować z BCG na swojej uczelni wraz z płynącymi z niego korzyściami (prezentacja, maksimum 5 slajdów).

Na zgłoszenia czekamy do 15 czerwca 2014 r.

Więcej informacji na http://www.bcg.com.pl/join_bcg/Events