Zostań Ambasadorem KPMG - rekrutacja trwa!

Aktualności
Ambasadorzy KPMG to program dla studentów, dający możliwość poznania specyfiki pracy w branży audytorsko-doradczej oraz stanowiący przepustkę do podjęcia w przyszłości pracy w KPMG.

Szukamy Ambasadorów na nowy rok akademicki 2019/2020, którzy sprytnie połączą świat nauki ze światem biznesu! Jeżeli aktywnie działasz w kołach naukowych lub organizacjach studenckich, wszędzie Cię pełno, zarażasz innych pozytywną energią i chętnie podejmujesz się nowych wyzwań - zgłoś się do programu.

Do programu Ambasadorzy KPMG aplikować mogą studenci z uczelni w:  Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Gdańsku, Łodzi, Lublinie, Toruniu, Białymstoku, Olsztynie i we Wrocławiu. 

Udział w programie Ambasadorzy KPMG pozwala: poznać specyfikę branży audytorsko-doradczej, przejść skróconą ścieżkę rekrutacji osobom podejmującym w przyszłości pracę w KPMG, zdobyć doświadczenie w prowadzeniu projektów, stworzyć siec kontaktów biznesowych, a także jest to świetna okazja do udziału w wyjazdach integracyjnych i certyfikowanych szkoleniach merytorycznych. Każdy z Ambasadorów otrzymuje: stypendium semestralne, doładowanie karty miejskiej, iPhone – narzędzie pracy na czas trwania programu oraz welcome pack.

Zgłoś się – to proste!

  1. Wypełnij formularz aplikacyjny
  2. Uzupełniony formularz prześlij na kariera@kpmg.pl
  3. Rozwiąż test online z języka angielskiego.
  4. Daj się poznać podczas telefonicznej rozmowy kwalifikacyjnej.
  5. Weź udział w spotkaniu Ambasadorów (warunkiem uczestnictwa w programie jest obecność na inauguracyjnym spotkaniu Ambasadorów w dn. 4 – 5 lipca 2019 r.)

Na Twoje zgłoszenie czekamy do 9 czerwca!

Więcej informacji na stronie: generationkpmg.pl/ambasadorzy