Zapraszamy na WIRTUALNE TARGI PRACY firmy Intel!

Nowoczesne technologie, dynamiczne środowisko pracy, doświadczeni współpracownicy, wyzwania, rozwój, nauka, konkurencyjne warunki pracy, pracodawca doceniany na polskim rynku pracy… DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

Już 16 grudnia zapraszamy Cię na WIRTUALNE TARGI PRACY firmy Intel! Zalogowanie się tego dnia na wskazaną stronę internetową da Ci okazję, aby poznać firmę Intel bliżej.

Już dzisiaj zarejestruj się na stronie: Rejestracja na Wirtualne Targi Pracy

Jeśli wejdziesz do przygotowanych przez nas wirtualnych sali tematycznych, będziesz mógł dowiedzieć się więcej o poszczególnych działach Intela i porozmawiać poprzez chat  z ich pracownikami. Na Wirtualnych Targach łatwo zdobędziesz konkretne informacje o tym, czym się zajmujemy, oraz dowiesz się, który z naszych działów mógłby być odpowiedni dla rozwoju Twojej kariery zawodowej.

Do Twojej dyspozycji, oprócz pracowników technicznych będą również pracownicy HR, którzy podpowiedzą Ci, w jaki sposób dołączyć do naszego zespołu oraz co Intel może Ci zaproponować, jako przyszły pracodawca!

 

W razie pytań skontaktuj się z nami mailowo:  grp_rekrutacja@intel.com

 

Dołącz do naszego wydarzenia na Facebook ’u.

W międzyczasie zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie dowiesz się więcej o naszych ofertach pracy: www.intel.com/jobs

 

MORZE MOŻLIWOŚCI CZEKA NA CIEBIE

W GDAŃSKIM ODDZIALE FIRMY INTEL!

 

Intel Technology Poland – Gdańsk

5 grudnia 2013

Start: godzina 13.00

Dolączyć możesz w dowolnej chwili do godz. 16.00