Zapraszamy na seminarium „Dzień dobry biznes"

Bank Gospodarstwa Krajowego, jako Menadżer Funduszu Powierniczego JEREMIE Województwa Mazowieckiego oraz Szkoła Główna Handlowa w Warszawie serdecznie zapraszają na seminarium dla studentów i absolwentów pt. „Dzień dobry biznes”.

Konferencja odbędzie się 11 grudnia 2013 r., w godz. 10.00 - 14.00, w Auli I SGH w budynku C, al. Niepodległości 128.

Podczas seminarium:

  • spotkamy się z multiprzedsiębiorcą Marcinem Beme, założycielem i twórcą serwisu Audioteka.pl, który opowie o tym jak stawiał pierwsze kroki w biznesie,
  • porozmawiamy o możliwościach finansowania własnych firm ze środków unijnych w ramach inicjatywy JEREMIE,
  • przeprowadzimy bezpłatne warsztaty na dwa ciekawe tematy: „Załóż swój własny biznes już dziś – czyli co, gdzie, kiedy?” oraz „Mam swój biznes, ale jak zostać liderem? Czyli krótki wstęp do strategii marketingowej”.

Seminarium uroczyście otworzą Prorektor ds. dydaktyki i studentów, Dziekan Kolegium Ekonomiczno-Społecznego, Kierownik Katedry Skarbowości oraz przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Aby zarejestrować się na seminarium należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Wszystkich studentów i absolwentów, którzy prowadzą firmę lub planują założyć działalność gospodarczą, serdecznie zapraszamy. Na uczestników czekają certyfikaty.

Więcej informacji, harmonogram oraz formularz zgłoszeniowy.