Zapraszamy na CAREERDATE - już 3 grudnia na Dobrej 56/66 (BUW)

Aktualności

Zapraszamy na CAREERDATE - już 3 grudnia na Dobrej 56/66 (BUW)

W nieformalnej, kameralnej atmosferze CAREERDATE - półgodzinnych spotkań w małych grupach przy dobrej kawie – rozmowy z rekruterami przebiegają w bezstresowo, a Ty możesz zyskać więcej w oczach przyszłego pracodawcy.

Przyjdź na CAREERDATE z:

Aleksandrą Wrześniewską - Senior Recruitment Specialist z firmy CBRE - największej na świecie firmy doradczej i inwestycyjnej działającej w sektorze nieruchomości komercyjnych.

Aleksandrą Grajczyk z BNP PARIBAS SECURITIES SERVICES, która sprawdzi możliwości rozwoju Twojej kariery w finansach! Poznasz usługi powiernicze i funkcjonowanie banku obsługującego instytucje finansowe oraz fundusze inwestycyjne. Dołącz jeśli interesujesz się finansami i znasz języki obce (j.angielski jest konieczny, drugi język - francuski, włoski czy niemiecki będzie dodatkowym atutem).

Jeśli lubisz się uczyć, pracować w zespole i znasz bardzo dobrze język angielski oraz inny język obcy dołącz do Careerdate z ACCETURE OPERATIONS – globalnej firmy świadczącą usługi z zakresu konsultingu, nowoczesnych technologii i outsourcingu. Czekają na Ciebie Recruiters Accenture Operations: Agnieszka Sobańska i Małgorzata Heba.

Sprawdź, kto jeszcze będzie rekrutował i zapisz się na CAREERDATE na: