Niedziela, 25 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Planowanie kariery / Zapraszamy do korzystania z bezpłatnej internetowej giełdy pracy

Zapraszamy do korzystania z bezpłatnej internetowej giełdy pracy

Fundacja „Fundusz Inicjatyw” realizuje innowacyjny projekt „PI – Innowacyjny model GODZENIE PRZEZ KOBIETY ŻYCIA ZAWODOWEGO I RODZINNEGO”. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Celem projektu jest dostarczenie grupom użytkowników z woj. mazowieckiego produktu - modelu godzenia przez kobiety życia zawodowego z rodzinnym. Jeden z elementów modelu stanowi internetowa giełda pracy, dostępna pod adresem www.elastycznapraca.com oraz www.ffi.org.pl/gieldapracy.

Serwis ten to internetowa giełda pracy przeznaczona dla kobiet, szczególnie tych przebywających na urlopach macierzyńskich/ rodzicielskich/wychowawczych oraz dla  pracodawców zainteresowanych elastycznymi formami zatrudnienia. Giełda umożliwia bezpłatne dodawanie ogłoszeń osobom poszukującym pracy oraz pracodawcom, szczególnie ogłoszeń związanych ze elastycznymi formami współpracy. Korzystanie z giełdy wymaga zarejestrowania, a wszystkie informacje wprowadzane do niej podlegają moderacji przez administratora, co zwiększa bezpieczeństwo korzystania z giełdy i wiarygodność informacji na niej umieszczanych.

Korzystanie z giełdy jest i będzie całkowicie bezpłatne. Ponadto istotnym elementem jest postać tzw. wirtualnej asystentki, która pojawia się i komunikatem w chmurce informuje o kolejnych wymaganych, możliwych działaniach na giełdzie, co sprawia, iż jest ona niezwykle przyjazna i prosta w obsłudze.

Więcej informacji na temat projektu.


Serdecznie zapraszamy do korzystania z giełdy!