Środa, 21 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Planowanie kariery / Zainspiruj się – wywiady z absolwentami, którzy robią karierę!

Zainspiruj się – wywiady z absolwentami, którzy robią karierę!

8 marca ukazał się nowy numer Magazynu KARIERA, który trafi do biurach karier stu polskich uczelni wyższych Wsłuchując się w głosy czytelników redakcja wprowadziła wiele zmian. Teraz znajdziecie w nim jeszcze więcej ciekawych, przydatnych i inspirujących wiadomości!

karieraStudenci, którzy oceniali publikację w badaniu, życzyli sobie więcej informacji o pracodawcach, a mniej reklam. Zatem już w marcowej edycji Magazynu KARIERA znajdziecie aż 32 wywiady z młodymi pracownikami firm, którzy zdradzają, na czym polega ich praca i jak udało im się przejść przez sito rekrutacji.

Dzięki Waszym komentarzom na profilu www.KARIERA.com.pl na Facebook`u oraz podczas organizowanych chatów redakcja Magazynu KARIERA wie, że trudno Wam zdecydować, co chcielibyście robić po studiach, dlatego przedstawia inspirujące historie ludzi, którzy wiele osiągnęli. Z wywiadów z Mateuszem Kusznierewiczem i Sylwią Chutnik dowiecie się, jak oni spełniają swoje marzenia w świecie sportu i literatury.

W nowym wydaniu Magazynu KARIERA przeczytacie też o planach na przyszłość i przepisach na sukces Waszych rówieśników. Nie zapomniano też o konkretach. W publikacji znajdują się porady, jak napisać CV i list motywacyjny, jak poradzić sobie z najtrudniejszymi pytaniami na rozmowie kwalifikacyjnej i jak negocjować wynagrodzenie. W marcowym numerze znajduje się także kalendarium targów i sugestie eksperta, jak się do nich przygotować.