Wyborowa Pernod Ricard - odkryj koktajl możliwości 22 kwietnia

Wyborowa Pernod Ricard House (Warszawa) otworzy przed Tobą drzwi do świata nowych możliwości. Przyjdź na Open Day i zobacz, co możemy Ci zaoferować!
Open Day to niepowtarzalna okazja, aby poznać osoby pracujące w Wyborowa Pernod Ricard i zobaczyć od kuchni to, czym się zajmują. Pokażemy Ci jak wyglądają nasze staże oraz zaprosimy do pracy nad casem biznesowym związanym z launchem nowego produktu. Zaprosimy Cię także na spotkanie z ambasadorem naszych marek, który zdradzi Wam sekrety powstawania nowych drinków.
 
To jednak nie koniec atrakcji jakie szykujemy dla Ciebie tego dnia. Jednego możesz być pewien – Wyborowa Pernod Ricard House nie wypuści swoich gości z pustymi rękami!
 
Zainteresowany? Wypełnij formularz dostępny na wyborowa-pernod-ricard.pl/pl/kariera w zakładce Open Day i opisz drink na bazie produktów Wyborowa Pernod Ricard, który najlepiej odzwierciedla Twoją osobowość.
Na zgłoszenia czekamy do 4 kwietnia.
Najlepsze odpowiedzi będę przepustką do spędzenia 22 kwietnia w Wyborowa Pernod Ricard House!
 
Program stażowy „Dobry start procentuje”.
Oprócz dnia otwartego, mamy dla Ciebie program stażowy, dzięki któremu zdobędziesz doświadczenie w międzynarodowym środowisku wśród ludzi z pasją. Zapewniamy także samodzielne przeprowadzenie projektu i zdobycie praktycznej wiedzy. Brzmi ciekawie? Już dziś sprawdź ofertę na naszej stronie i aplikuj.
 
Razem tworzymy koktajl możliwości. Do idealnej mikstury niezbędny/a jesteś Ty!