Sobota, 24 października 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Planowanie kariery / Wyborowa Pernod Ricard – odkryj koktajl możliwości

Wyborowa Pernod Ricard – odkryj koktajl możliwości

22 kwietnia Wyborowa Pernod Ricard House (Warszawa) otworzy przed Tobą drzwi do świata nowych możliwości. Przyjdź na open day i zobacz, co możemy Ci zaoferować!
Open day to niepowtarzalna okazja, aby poznać osoby pracujące w Wyborowa Pernod Ricard i zobaczyć od kuchni to, czym się zajmują. Pokażemy Ci jak wyglądają nasze staże oraz zaprosimy do pracy nad casem biznesowym związanym z launchem nowego produktu. Zaprosimy Cię także na spotkanie z ambasadorem naszych marek, który zdradzi Wam sekrety powstawania nowych drinków.
 
To jednak nie koniec atrakcji jakie szykujemy dla Ciebie tego dnia. Jednego możesz być pewien – Wyborowa Pernod Ricard House nie wypuści swoich gości z pustymi rękami! :)
 
Zainteresowany?
Wypełnij formularz dostępny na wyborowa-pernod-ricard.pl/pl/kariera w zakładce Open day i opisz drink na bazie produktów Wyborowa Pernod Ricard, który najlepiej odzwierciedla Twoją osobowość.
Na zgłoszenia czekamy do 4 kwietnia.
 
Najlepsze odpowiedzi będę przepustką do spędzenia 22 kwietnia w Wyborowa Pernod Ricard House!
 
Program stażowy „Dobry start procentuje”
Oprócz dnia otwartego, mamy dla Ciebie program stażowy, dzięki któremu zdobędziesz doświadczenie w międzynarodowym środowisku wśród ludzi z pasją. Zapewniamy także samodzielne przeprowadzenie projektu i zdobycie praktycznej wiedzy. Brzmi ciekawie? Już dziś sprawdź ofertę na naszej stronie i aplikuj.
 
Razem tworzymy koktajl możliwości. Do idealnej mikstury niezbędny/a jesteś Ty!