Weź udział w Dniu Kariery w BPO i wygraj audyt CV!

Aktualności
Już 11 grudnia odbędzie się e-wydarzenie Dzień Kariery w BPO. Zaproszeni są studenci każdego kierunku i młodzi profesjonaliści. Organizatorzy z portalu Youngpro.pl przygotowali konkurs, czaty z pracodawcami i ekspertami którzy przez cały dzień przybliżać będą kulisy pracy w branży BPO (ang. Business process outsourcing).

Jak wygląda dzień pracy w BPO? Jak rozpocząć karierę w tej branży? Wszystko będzie można sprawdzić w trakcie Dnia Kariery w BPO na stronach Youngpro.pl! Wśród uczestników wydarzenia zostanie rozlosowanych 5 profesjonalnych spotkań z rekruterami Grafton Recruitment, którzy przeprowadzą audyt CV połączony z informacją zwrotną dot. rozwoju kariery - to świetna szansa na trening!

Program Dnia Kariery w BPO obejmuje kluczowe aspekty pracy w tej branży. Poprzez wywiady z ekspertami wskażemy najważniejsze aspekty kariery oraz nieograniczone możliwości rozwoju. Dodatkowo przedstawimy sylwetki pracowników firm z tej branży, które pokażą na przykładach, jak zbudować karierę w BPO. Przez cały dzień odbywać się będą czaty z ekspertami i pracownikami firm BPO, którzy odpowiedzą na najbardziej szczegółowe pytania uczestników wydarzenia. BPO to międzynarodowość, dlatego istotnym aspektem kariery jest znajomość języków obcych, którą będziesz mógł sprawdzić dzięki specjalnie przygotowanym testom kompetencyjnym. Pójdź o krok dalej - wspólnie z patronem merytorycznym Grafton Recruitment Polska organizator przygotuje najlepsze oferty pracy w tej branży z całej Polski.

Więcej informacji dot. wydarzenia będzie można znaleźć na stronie: bpo.youngpro.pl

Partnerami wydarzenia są:

Accenture, Capgemini, Grafton Recruitment

oraz Biura Karier:

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, Biuro Karier Uniwersytetu Ekonomicznego w Wrocławiu, Akademia Leona Koźmińskiego, Akademia Finansów i Biznesu Vistula, Bratniak przy Uniwersytecie Jagiellońskim, Biuro Karier Uniwersytetu Gdańskiego, Biuro Karier Akademii Morskiej w Gdyni, Biuro Karier Politechniki Śląskiej, Biuro Karier Politechniki Warszawskiej, Biuro Karier Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Pile.

Patroni medialni: 

HRbiznes.pl, Głos Biznesu, BPOportal.pl,  Kariera.com.pl, HRtrendy.pl, Infor.pl, Natablicy.pl, Outsourcingportal.pl, Outsourcing&More, Qbusiness.pl oraz Radio LUZ