Unlock your potential in Citi

Citi to największa globalna organizacja finansowa, która oferuje indywidualne ścieżki rozwoju, dopasowane do Ciebie! Sam wybierasz, w którym obszarze chcesz zdobywać doświadczenie i stawiać pierwsze kroki na drodze do kariery w międzynarodowym środowisku. Zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów kierunków takich jak finanse, ekonomia, IT i pokrewnych do aplikowania do naszych programów rozwojowych lub programu praktyk letnich. W zależności od zainteresowań oraz umiejętności, masz do wyboru kilka programów.

Regionalne Programy Rozwojowe w Citi Handlowy w obszarze Bankowości Detalicznej, Transakcyjnej lub Zarządzania Ryzykiem to dobry sposób na rozpoczęcie kariery w bankowości i możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy. Czekają na Ciebie ambitne projekty, dostęp do baz szkoleniowych oraz praca pod okiem doświadczonych managerów. 

Program Rozwój na Bank w Citi Handlowy to możliwość realizacji strategicznych projektów pod okiem doświadczonych managerów. Skorzystaj z jedynej możliwości rotacji w obszarze Operacji i Technologii oraz Bankowości Korporacyjnej.

Program Rozwojowy Seciurities Operations w Citi Service Center Poland umożliwi Ci zdobycie wiedzy eksperckiej z zakresu administrowania jednymi z największych funduszy inwestycyjnych. Rozwijaj się i zdobądź profesjonalny certyfikat “International Investment Fund Services” organizowany we współpracy z Irish Institute of Banking.

Globalny Program Rozwojowy w IT w Citi Service Center Poland umożliwi Ci poznanie najnowocześniejszych technologii i aspektów infrastruktury teleinformatycznej. Realizuj się w obszarze IT pod okiem doświadczonych ekspertów oraz rozwijaj swoje kompetencje liderskie.

Program Praktyk Letnich w Citi Service Center Poland lub CIti Handlowy to propozycja dla studentów od II roku studiów. Program da Ci możliwość zdobycia doświadczenia poprzez realizację własnego projektu pod okiem indywidualnego opiekuna. W trakcie płatnej praktyki będziesz mieć szansę realizować zadania z różnych obszarów, m.in. Bankowość Detaliczna lub Korporacyjna, Treasury, IT, HR czy marketing.

Citi to zespół ekspertów i profesjonalistów. Doskonale rozpoznajemy i rozwijamy talenty naszych pracowników. Inwestujemy w zdolnych i gotowych na wyzwania ludzi.

Dowiedz się więcej na https://goo.gl/U5H2O4 i aplikuj!