Czwartek, 24 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Planowanie kariery / SSC Heroes Spring Business Mixer w Centrum Nauki Kopernik

SSC Heroes Spring Business Mixer w Centrum Nauki Kopernik

25 kwietnia dołącz do naszego pierwszego rocznego wydarzenia SSC Heroes Spring Business Mixer w Centrum Nauki Kopernik. Dedykujemy je przyszłym pracownikom jednego z najszybciej rozwijających się sektorów w Polsce: centrom usług wspólnych.

Spodziewamy się ponad 15 największych firm z Warszawy i ponad 300 najlepszych studentów. Zaczynamy o 16:00 od Salary Surveys majacego na celu określenie poziomu wynagrodzenia, jakiego możesz oczekiwać w tym sektorze. Informacje na ten temat przedstawi Hays, jedna z firm rekrutacyjnych dzialajacych w sektorze SSC.

W drugim panelu trzy najlepszie firmy z Warszawy podzielą się wiedzą na temat tego, jak wygląda praca w centrach uslug wspólnych.

Po krótkich prezentacjach, trwajacych ok. 60 minut przewidujemy nieformalną część imprezy w formie "mini" Targów Pracy, z możliwością zjedzenia czegoś na miejscu.

Mamy jeszcze dodatkową atrakcję: jeśli przyjdziesz trochę wcześniej, ok. 14:00, możesz mieć szansę przetestowania nowego Nissana Leaf, jednego z najlepiej sprzedających się samochodów elektrycznych. Ta oferta jest zarezerwowana wyłącznie dla 40 pierwszych chętnych.

REJESTRACJA

 

Gorąco zapraszamy na nasze wydarzenie!