Niedziela, 27 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Planowanie kariery / Przyjdź na Dni Kariery®!

Przyjdź na Dni Kariery®!

Kolejna edycja targów pracy, praktyk i staży Dni Kariery® w Warszawie odbędzie się 26-27 października 2015 roku w Auli Spadochronowej SGH. Jak co roku, wydarzenie organizowane będzie przez studentów zrzeszonych w organizacji AIESEC, dzięki czemu odwiedzający mogą oczekiwać atrakcyjnych ofert, spełniających ich wymagania. O pozytywną oprawę targów dbać będzie partner strategiczny Lidl Polska.

Studia są bardzo ważnym czasem podczas planowania ścieżki rozwoju zawodowego, są też szansą na zdobycie doświadczenia. Ciężko jest w tym etapie jednoznacznie wskazać, które praktyki są dla nas najbardziej odpowiednie i jaki staż da najwięcej oczekiwanego doświadczenia, a są to aspekty istotne dla osób wchodzących na rynek pracy. Każdy student chce zadbać o dobry start swojej kariery. Dlatego powstały Dni Kariery® - targi pracy, praktyk i staży, które pozwalają studentom i absolwentom zapoznać się z bogatą ofertą firm poszukujących pracowników. Pokazują również, jak wygląda przebieg rekrutacji i jakie wymagania są stawiane aspirującemu pracownikowi.

Z aplikacją nikt nie zostaje sam. Na terenie Auli Spadochronowej znajdować się będzie specjalny punkt, do którego udać się mogą osoby potrzebujące porady merytorycznej lub wizualnej od eksperta ds. HR, umieszczony w Chill-out Zone, gdzie przy okazji można się zrelaksować, lub wypełnić formularz zgłoszeniowy. Korzystanie z tej strefy, jak i wejście na targi jest całkowicie bezpłatne - wystarczy pobrać bilet ze strony www.dnikariery.pl lub zarejestrować się na recepcji podczas dnia targowego.

Edycja październikowa jest już 24 edycją Dni Kariery®, odbywają się one od 1992 roku i wciąż są rozwijane z myślą o studentach i ich przyszłości. Także w tej edycji chcemy dać szansę karierze tysięcy studentów - dlatego osoby odwiedzające targi będą miały okazję na nawiązanie kontaktu z przedstawicielami ponad 45 firm reprezentujących większość branży (m.in. finansowej, konsultingowej, FMCG, IT). Wyjątkowo w tej edycji pojawią się również firmy zapewniające miejsce pracy dla przyszłych lub obecnych inżynierów.

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.dnikariery.pl, gdzie można zapoznać się z listą firm wystawiających się podczas dwóch dni targowych, oraz na wydarzeniu na Facebooku. Warto zajrzeć również na ogólnopolski fanpage Dni Kariery®, na którym publikujemy wiele wartościowych i pomocnych materiałów.

Arleta Bujno, koordynator ds. marketingu&Pr Dni Kariery®