Program Stażowy Generacja Young Bank Forces

Bank BNP Paribas zaprasza na targi pracy i praktyk dla studentów i absolwentów „Absolvent Talent Days”, które odbędą się na Stadionie Narodowym w Warszawie w dniu 11 marca 2014r. w godzinach 10:00-18:00.
 
Podczas „Absolvent Talent Days” będziecie mieli możliwość spotkania się z pracownikami  Departamentu Planowania i Rozwoju Kariery Banku BNP Paribas, którzy odpowiedzą Wam na pytania dotyczące kariery w banku. Dowiecie się również o:
 
  • rekrutacji do Programu Stażowego Generacja Young Bank Forces;
  • programie „Ambasador Banku BNP Paribas”, który jest skierowany do najlepszych studentów uczelni wyższych z całej Polski.
 
Ponadto, w ramach bliższego poznania BNP Paribas Banku będziecie mogli wziąć udział w Grze Miejskiejłączącej w sobie elementy zabawy i rywalizacji połączone z nauką w szczególności zagadnień dotyczących bankowości, matematyki oraz Davis Cup. Zespół, który jako pierwszy pierwszy wykona poprawnie wszystkie zadania wskazane w scenariuszu Gry będzie miał możliwość spotkania w uzgodnionym terminie z ekspertami Banku BNP Paribas w zakresie bankowości mobilnej, cash management oraz obsługi sektora publicznego. Spotkania odbędą się w centrali Banku w Warszawie.
 
Gra rozpocznie się 11.03.2014 r. o godz. 13:00 na Stadionie Narodowym w Warszawie.
Zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszenia uczestnictwa w Grze przy stoisku BNP Paribas Banku. Liczba miejsc jest ograniczona.
 
Szczegóły dotyczące Programu Stażowego Generacja Young Bank Forces, programu Ambasador Banku BNP Paribas” znajdziecie również na naszej stronie internetowej www.bnpparibas.pl
Zapraszamy !