Kolejna okazja, by zdobyć pracę

Aktualności
Nie wiesz jak zmienić pracę na lepszą i kogo poprosić o radę? Chcesz porozmawiać z przedstawicielami firmy, w której chciałbyś pracować, ale do tej pory nie miałeś odwagi? Teraz jest ku temu najlepsza okazja, bo wkrótce ruszają kolejne Wirtualne Targi Pracuj.pl.

Od 7 do 11 października, nie wychodząc z domu, można zapoznać się z ofertą ponad 150 pracodawców z 26 branż, a z 40 z nich porozmawiać na żywo, na czatach. Kalendarz spotkań dostępny jest na stronie

W tym roku dodatkowym motywatorem do wejścia na stronę www.targi.pracuj.pl będą z pewnością, organizowane po raz pierwszy w 10-letniej historii targów, warsztaty on-line. W trakcie spotkania z ekspertami serwisu Architekcikariery.pl będzie można dowiedzieć się, jak zmienić pracę na lepszą.

To spotkanie odbędzie się 8.10, a dzień później pracownicy firmy Mondelēz International Polska opowiedzą, w jaki sposób odkrywają i rozwijają potencjał pracowników. Może to być cenna informacja nie tylko dla tych, którzy rozważają pracę w  tej firmie, ale dla wszystkich szukających zatrudnienia, by wiedzieli czego mogą oczekiwać od potencjalnego pracodawcy.

Sponsorzy branżowi wydarzenia: Nokia Siemens Networks, Bank Gospodarki Żywnościowej S.A., Infosys BPO Poland Sp. z o.o., Budimex S.A., Delphi Poland SA, SII, Orange Polska. 

Patroni medialni: Onet.pl, biznes.pl, Newsweek Polska, dlastudenta.pl, Profeo.