Henkel Open Day II - 16 maja 2017 r.

We wtorek 16 maja zapraszamy na Henkel Open Day II – będzie to szansa na poznanie jednej z największych firm FMCG. Jeżeli wiążesz swoją przyszłość z tą branżą, te wydarzenie jest skierowane właśnie do Ciebie.

Schwarzkopf, Syoss, Fa, Persil, Silan, Pur, Ceresit i wiele innych.
Część marek Henkla już prawdopodobnie znasz
– teraz masz okazję poznać firmę od środka!

 

PODCZAS HENKEL OPEN DAY II:

  • dowiesz się, jak wygląda specyfika pracy w branży FMCG oraz jakie możliwości rozwoju może Ci oferować Henkel,
  • poznasz firmę z perspektywy pracowników 3 obszarów biznesowych: Laundry & Home Care, Beauty Care oraz Adhesive Technologies,
  • będziesz mieć okazję wziąć udział w dyskusji z przedstawicielami Top Managementu i dowiedzieć się, m.in. jak wyglądały ich ścieżki kariery oraz jakich cech wśród pracowników szukają,
  • dzięki przygotowanemu Case Study doświadczysz, jak to jest w praktyce zarządzać marką produktową,
  • zwiedzisz biuro Henkla oraz zjesz lunch w nieformalnej atmosferze z pracownikami firmy. 

DLACZEGO WARTO? 

Dzięki serii warsztatów, prezentacji, Case Study oraz dyskusji poznasz realia pracy w branży FMCG. Dowiesz się też, jakie możliwości kariery oraz rozwoju czekają na Ciebie w Henklu. Jeśli uznasz, że któraś z ofert może być czymś, czego szukasz, udział w wydarzeniu na pewno zaprocentuje podczas Twojej aplikacji.

Rozmowy z pracownikami firmy w miłej i nieformalnej atmosferze podczas wspólnego lunchu (i nie tylko!) zdecydowanie będą okazją do zadania wielu nurtujących Cię pytań. Dodatkowo na uczestników Henkel Open Day II będą czekać również certyfikaty potwierdzające udział w wydarzeniu, upominki produktowe oraz… niespodzianka, o której dowiesz się na spotkaniu! 

INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE 

Wydarzenie jest skierowane przede wszystkim do studentów III, IV i V roku kierunków biznesowo-społecznych (w tym np. zarządzanie, marketing, ekonomia), którzy czują, że branża FMCG może być kierunkiem rozwoju ich kariery. Jeżeli studiujesz na I lub II roku, ale też interesuje Cię poznanie Henkla od środka, śmiało prześlij swoje zgłoszenie.

Data: 16.05.2017 r. (wtorek)

Godz.: 9:00 – 15:00

Adres: ul. Domaniewska 41, Warszawa

WEŹ UDZIAŁ

Aplikuj na Henkel Open Day II do 11 maja za pomocą formularza zgłoszeniowego.

Bądź na bieżąco i dołącz do wydarzenia na FB.