Henkel Marketing Academy – wejdź do świata FMCG! Zapraszamy 12 kwietnia

Aktualności
Schwarzkopf, Syoss, Fa, Persil, Silan, Pur, Ceresit i wiele innych. Część marek Henkla już znasz – teraz możesz zobaczyć, jak najlepsze z nich wprowadzane są na rynek! Henkel Marketing Academy to cykl praktycznych warsztatów dla studentów zainteresowanych pracą w dziale marketingu. Jeżeli wiążesz swoją przyszłość z branżą FMCG, to wydarzenie skierowane jest właśnie do Ciebie! Pierwsze szkolenie będzie dotyczyło powstawania nowego produktu – od konceptu do wprowadzenia na rynek.

Dlaczego warto?

  • Zdobędziesz praktyczną wiedzę - nauczysz się opracowywania nowego produktu na przykładzie ostatnio wprowadzonych na rynek innowacji firmy Henkel. Poznasz etapy procesu powstawania nowego produktu: poszukiwania inspiracji, opracowywania konceptu, fazy testów i analiz marketingowych oraz opracowywania pakietu wprowadzającego produkt na rynki lokalne
  • Sprawdzisz swoją wiedzę biorąc udział w praktycznym Case Study
  • Spotkasz się z liderami branży FMCG
  • Uzyskasz certyfikat potwierdzający udział w wydarzeniu
  • Jako uczestnik będziesz miał pierwszeństwo w procesach rekrutacyjnych firmy Henkel.

 

Kiedy i gdzie?

Henkel Marketing Academy odbędzie się 12 kwietnia 2018 r. (czwartek) w godz. 11:00-15:00 w Akademii Schwarzkopf Professional przy ulicy Postępu 18B w Warszawie.

ZGŁOSZENIA:

Aby wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy:

  1. Odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego chciałbyś/chciałabyś wziąć udział w szkoleniu: Powstawanie Nowego Produktu – od konceptu do wprowadzenia na rynek.
  2. Przesłać aktualne CV na adres: natalia.zabojszczyk@henkel.com (z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych) w tytule e-maila wpisując: Henkel Marketing Academy.

Zgłoszenia przyjmujemy do 9 kwietnia 2018 r.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.