Zapraszamy na Dzień Otwarty Grupy Żywiec!

Chcesz zobaczyć na czym polega praca w Grupie Żywiec? Jesteś ciekawy, jak wygląda nasza siedziba? Chcesz poznać pracowników zarażonych piwną pasją? Zgłoście się już teraz i weźcie udział w drugiej edycji dnia otwartego Grupy Żywiec!

CO MOŻNA ZYSKAĆ?

Myślicie o własnym rozwoju?

Czekają na Was warsztaty oparte na biznesowych case studies, prowadzonych przez pracowników Grupy Żywiec, którzy przedstawią Wam najlepsze praktyki w naszej firmie.

Chcecie zobaczyć, jak pracujemy i jak wygląda nasza siedziba? Podczas Dnia Otwartego poznacie kulturę naszej firmy oraz pracowników zarażonych pasją do piwa. Na własne oczy zobaczycie pracę w międzynarodowej korporacji.

Jesteście ciekawi jak powstaje piwo?

Weźmiecie udział w niepowtarzalnej Akademii Warzenia Piwa, podczas której zdradzimy Wam sekrety piwowarstwa i poczęstujemy najlepszymi gatunkami.

Dzień otwarty zakończymy wizytą w pubie Grupy Żywiec! Będziecie mieli okazję porozmawiać z Zarządem naszej firmy i zadać im nurtujące Was pytania.

DLA KOGO?

Dzień Otwarty jest przeznaczony dla studentów ze wszystkich roczników z uczelni z całej Polski. Zapraszamy osoby zmotywowane, aktywne, posiadające własne pasje, którymi warto się dzielić.

WAŻNE INFORMACJE

Grupa Żywiec jest sponsorem całego wydarzenia. Każdy uczestnik Dni Otwartych może liczyć na świetną zabawę w gronie pracowników naszej firmy, możliwość rozwoju zawodowego pod okiem Grupy Żywiec, upominki sygnowane naszym logo oraz zwrot kosztów dojazdu do naszej siedziby.

Aplikujcie do 23.01.2015!

Wypełnijcie formularz aplikacyjny i dołączcie do niego swoje CV.

 

Czekamy właśnie na Ciebie!