Wtorek, 29 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Planowanie kariery / Dni Kariery® - studenckie targi pracy, praktyk i staży

Dni Kariery® - studenckie targi pracy, praktyk i staży

Zapraszamy na kolejną odsłonę studenckich targów pracy, praktyk i staży – Dni Kariery® 25 marca 2015 r. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Co łączy dzień 25 marca 2015 roku oraz Pałac Kultury i Nauki w Warszawie? Bez wątpienia są to nadchodzące targi pracy, praktyk i staży Dni Kariery®. Jak co roku, organizowane są przez studentów dla studentów i absolwentów,  w związku z czym trafnie odpowiadają na potrzeby i oczekiwania młodych ludzi, będących u początku swojej kariery zawodowej. Podczas nadchodzącej edycji będzie można nie tylko zapoznać się z najlepszymi ofertami pracy, praktyk i staży. Każdy z Uczestników będzie mógł skonsultować swoje CV w Strefie Doradztwa Zawodowego, a w poszukiwaniu chwili wytchnienia, odpocząć w chill out zone, czyli w strefie relaksu.

Dni Kariery® to jeden z czołowych projektów największej na świecie organizacji studenckiej AIESEC, który odbywa się nieprzerwalnie od 1992 roku. Dzięki niemu ponad 40 tysięcy studentów z całej Polski zrobiło krok w stronę przyszłości w 2015 roku. 

Zarejestruj się już dziś i pobierz darmowy bilet na www.dnikariery.pl.

Do zobaczenia!