Odkryj swoje możliwości - trwa rekrutacja do programu BCG Star League 2021/2022

IX edycja BCG Star League 2021/2022

Jeśli jesteś na II lub III roku studiów licencjackich, osiągasz świetnie wyniki w nauce i myślisz o karierze w doradztwie strategicznym – Star League jest właśnie dla Ciebie. Zaaplikuj i zostań Mentee – zyskaj przewagę w budowaniu wymarzonej kariery, poznaj bliżej świat konsultingu i przekonaj się, jakie umiejętności są niezbędne, aby odnieść sukces w biznesie. 

Przygotowaliśmy dla Ciebie cykl hybrydowych spotkań, które obejmują między innymi sztukę prezentacji i rozwiązywania case'ów, tajniki praktycznego wykorzystania data science i uczenia maszynowego oraz eksperckie warsztaty o najpotężniejszych branżach polskiego i światowego rynku. Poznasz ludzi ze świata biznesu oraz samego BCG z całego świata. Dodatkowo, otrzymasz wsparcie Mentora, który nie tylko pomoże Ci w przygotowaniach do procesu rekrutacji, ale też z chęcią odpowie na pytania związane z pracą i światem management consulting.

Pomyślne ukończenie programu BCG Star League gwarantuje skrócony proces aplikacji do BCG na stanowisko Visiting Associate oraz Associate. 

APLIKUJ DO 12 kwietnia 2021!

http://on.bcg.com/SL2021


Proces aplikacji do BCG Star League przypomina rekrutację na stanowisko Visiting Associate i składa się z trzech etapów:
Etap 1 – APLIKACJA
Prześlij nam swoje CV i CL (200 – 250 słów), w której uzasadnisz, dlaczego akurat Tobie powinniśmy dać możliwość dołączenia do BCG Star League i co zyskasz, jako uczestnik IX edycji. Na zgłoszenia czekamy do 12 kwietnia, do 23:59.
Etap 2 – TEST ANALITYCZNY
Wybrane osoby zaprosimy na wirtualne testy na platformie TalentKraft. W ramach tego etapu ocenimy Twoje umiejętności analityczne oraz business judgement, które są niezbędne, aby w pełni wykorzystać możliwości oferowane przez BCG Star League. Testy będą odbywać się w dniach 20-22 kwietnia.
Etap 3 – ROZMOWA Z KONSULTANTEM BCG
Ostatnim etapem rekrutacji są spotkania z konsultantami BCG. Będziemy chcieli Cię bliżej poznać i dowiedzieć się więcej o Twoich osiągnięciach, ambicjach i pasjach. Ocenimy również Twoją motywację do udziału w programie. W trakcie rozmowy pojawi się element case study, podczas którego możesz zaprezentować swoje zdolności analityczne. Rozmowy będą się odbywać na przestrzeni całego maja.  

BCG Star League to szansa na błyskawiczny rozwój i coaching pod okiem najlepszych – aplikuj do 12 kwietnia! 

Dołącz do wydarzenia na FB: https://fb.me/e/3hzIj7j6d

BCG