Podyplomowe Studia Akademia controllingu finansowego w grupach kapitałowych

Praktyczne realizowanie procesu operacyjnego, jak i strategicznego controllingu finansowego w przedsiębiorstwie oraz w grupie kapitałowej poprzez wybór właściwych narzędzi analitycznych rachunku kosztów, przygotowywanie budżetów finansowych, monitorowanie ich wykonania oraz przygotowanie informacji finansowych na potrzeby decyzyjne - tego wszystkiego będą mogli nauczyć się uczestnicy studiów podyplomowych organizowanych w SGH.
W trakcie dotychczasowych 12 edycji wykształciliśmy i podnieśliśmy kompetencje wielu osób przygotowujących się do pełnienia funkcji controllera finansowego. Dziś nasi absolwenci sprawują kluczowe funkcje w pionach finansowych średnich i dużych podmiotów gospodarczych. Naszym atutem jest oddanie słuchaczy w ręce doświadczonych w controllingu wykładowców oraz profesjonalne oprzyrządowanie zajęć praktycznych. Współpracujemy z ICV, ABC Akademia oraz Pracownią Gier Szkoleniowych.
 
O szczegółach programu oraz korzyściach płynących z jego realizacji dowiedzieć się można z naszej strony. Serdecznie zapraszamy - rekrutacja na kolejną edycję jest już otwarta!
 
https://ssl-oferta.sgh.waw.pl/pl/studiapodyplomowe/akademia-controllingu-finansowego/Strony/default.aspx

 

Podyplomowe Studia Akademia controllingu finansowego w grupach kapitałowych