Zapraszamy do udziału w ankiecie P&G

Drogi Studencie,

Firma P&G pracuje obecnie nad globalnym badaniem badawczym, aby dowiedzieć się, jak lepiej pomóc Ci w rozwiązywaniu wszelkich problemów w czasie studiów.

Chcielibyśmy dowiedzieć się, jak i gdzie możemy pomóc Ci najlepiej poruszać się po czasami trudnych czasach uniwersyteckich. Oznacza to, że przeprowadzimy około 120-minutowe grupy fokusowe, w których z przyjemnością weźmiemy udział.

Do udziału nie są potrzebne żadne przygotowania, a Ty otrzymasz od nas niewielką zachętę - w aby podziękowaniu za pomoc.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie krótkiej ankiety do 27 marca 2021 r.

Jak wspomniano, badanie zajmie około 120 minut w sesji grupowej z udziałem maksymalnie 4 uczniów z Twojego kraju. Sesje będą odbywać się zdalnie jako konferencja internetowa w dniach 12 lub 13 kwietnia w godzinach 15-17.

Podczas badania poprosimy Cię o udzielenie odpowiedzi na kilka pytań, aby zebrać opinie i informacje zwrotne na temat życia szkoły, zwyczajów korzystania z Internetu, oczekiwań i celów zawodowych lub pożądanej dziedziny pracy. Chodzi o to, aby lepiej zrozumieć Ciebie, Twoje pytania i obawy. Zobowiązujemy się, że nie będziesz otrzymywać żadnych dalszych telefonów sprzedażowych ani marketingowych, a Twoja tożsamość będzie traktowana jako informacje poufne.

Jeśli się zakwalifikujesz ORAZ jesteś zainteresowany, zaprosimy Cię również na drugą 120-minutową zdalną sesję współtworzenia, która odbędzie się w ostatnim tygodniu kwietnia.

Czy jesteś zainteresowany odpowiedzią na kilka pytań, aby ustalić, czy kwalifikujesz się do udziału w badaniu? Wypełnienie ankiety powinno zająć tylko 5 minut: https://forms.gle/o9rZCXUamtHCeu8w5.

Twój zespół P&G