#ZajmijStanowisko w PKO Banku Polskim

Lubisz wyzwania? Chcesz dołączyć do ambitnego zespołu i mieć realny wpływ na jego pracę i wdrażane rozwiązania? Dołącz do zespołu PKO Banku Polskiego!

U nas masz na dzień dobry:

  • Umowę zlecenie na min. 3 miesiące
  • Wynagrodzenie
  • Opiekę mentora
  • Pracę projektową

Aplikuj na jedną z ofert pracy i staży:

To dobry dzień na aplikowanie!

O nas:
PKO Bank Polski jest niekwestionowanym liderem polskiego sektora bankowego i ważną częścią krajowej gospodarki. Stale doskonaląc ofertę odpowiada na zróżnicowane potrzeby wszystkich grup klientów. Nowoczesna technologia, migracja do środowisk chmurowych, zaawansowana analityka, czy ścisła współpraca z firmami z branży FinTech sprawiają, że oferowane przez nas usługi wykraczają poza tradycyjną bankowość. Zwinnie zmieniamy się w  firmę technologiczną z licencją bankową – PKO Bank Przyszłości.

Zakres i skala realizowanych w banku projektów, m.in.: stale rozwijana bankowość elektroniczna, aplikacja IKO, partnerstwo z Operatorem Chmury Krajowej, współpraca ze startupami czy projekty z wykorzystaniem sztucznej inteligencji dają duże możliwości rozwoju zawodowego.

Zgodnie ze strategią #LubięTuPracować, tworzymy przyjazne środowisko pracy, budujemy kulturę współpracy oraz umożliwiamy pracownikom ciągłe doskonalenie się – rozwój zarówno zawodowy, jak i osobisty.

Więcej o nas i ofertach dowiesz się na stronie www.pkobp.pl/kariera

Spotkajmy się podczas największych wydarzeń targowych online!