Zostań Ace Managerem!

Aktualności
Już tylko do 26 marca możecie rejestrować się do piątej edycji internetowej gry biznesowej organizowanej przez BNP Paribas – Ace Manager. Studenci z całego świata muszą wykazać się wiedzą z zakresu bankowości, dobrą organizacją pracy i umiejętnością podejmowania trafnych decyzji. Czekają na Was nagrody o łącznej wartości 15 tysięcy euro.

„Ace Manager” to międzynarodowa gra z zakresu bankowości kierowana do studentów, którzy nie ukończyli 26 roku życia, bez względu na kierunek ich studiów. Jeśli interesujesz się finansami i bankowością, zarejestruj swoją drużynę na stronie internetowej konkursu: www.acemanager.bnpparibas.com. Do tej pory do gry zgłosiło się z Polski 121 osób z Polski; rejestracja trwa jeszcze do 26 marca.

Pierwszy etap wirtualnej gry rozpocznie się 2 kwietnia 2013 roku i potrwa trzy tygodnie. W tym czasie, drużyny w trzyosobowym składzie zmierzą się z dziewięcioma case studies z obszarów,  w których BNP Paribas prowadzi swoją działalność: Retail Banking, Investment Solutions, Corporate & Investment Banking. Rywalizacja toczyć się będzie w wirtualnym świecie o nazwie „Universe – City”, gdzie uczestnik, jako specjalista i manager banku, stawiany jest przed realnymi problemami.

Pięć drużyn z największą liczbą punktów spotka się w maju 2013 roku w wielkim finale. Drużyna, która w ocenie jury – ekspertów BNP Paribas – najlepiej poradzi sobie z ostatnim zadaniem, otrzyma nagrodę w wysokości 6 tys. euro. Druga i trzecia w kolejności drużyna zostanie nagrodzona kwotami odpowiednio: 3 tys. i 1,5 tys. euro. Dla trzech najlepszych drużyn przewidziane są również bilety na turnieje tenisowe sponsorowane przez BNP Paribas.

Więcej informacji o konkursie znajdziesz na: http://www.facebook.com/BNPParibas.AceManager, http://acemanager.bnpparibas.com/.  


BNP Paribas Bank Polska SA należy do grupy BNP Paribas, wiodącej europejskiej instytucji finansowej o międzynarodowym zasięgu. BNP Paribas zatrudnia blisko 200 tys. osób w 80 krajach. Grupa prowadzi działalność w zakresie m.in. bankowości detalicznej, korporacyjnej, inwestycyjnej oraz zarządzania aktywami i majątkiem.

BNP Paribas Bank Polska SA jest bankiem uniwersalnym. Klientom indywidualnym oferuje produkty oszczędnościowo-inwestycyjne oraz kredytowe, klientom firmowym dostarcza rozwiązania z zakresu finansowania działalności na rynku lokalnym oraz międzynarodowym.