Zostań Ace Managerem!

Aktualności
Spróbuj swoich sił jako bankowiec i wygraj prestiżowe nagrody w internetowej, międzynarodowej grze dla studentów. Łączna pula nagród wynosi 15 000 euro. Dla najlepszych przewidziano także możliwość współpracy z BNP Paribas oraz bilety na prestiżowe mecze tenisowe.

Czym jest Ace Manager?

Ace Manager to internetowa gra biznesowa prowadzona w międzynarodowym gronie studenckim. Gra polega na rozwiązywaniu tzw. case studies, opracowanych przez ekspertów BNP Paribas z zakresu Retail Banking, Investment Solutions oraz Corporate & Investment Banking. Zeszłoroczna edycja zgromadziła ponad 8000 graczy z 98 różnych krajów, a drużyna z Polski została zakwalifikowana do finałowej piątki.

Kto może wziąć udział w grze?

Każdy kto studiuje i nie ukończył 26 roku życia. Nie ma znaczenia narodowość i kierunek studiów.  Jeśli czujesz, że jesteś osobą kreatywną i nieobce są ci zagadnienia bankowości, to nie powinieneś się zastanawiać.  Aby wziąć udział w grze wystarczy do 14 lutego 2011r.  zarejestrować się na stronie http://acemanager.bnpparibas.com/.

Jak grać?

Gra toczy się w wirtualnej rzeczywistości „Universe-City”. Od 15 lutego do 15 marca 2011 r. uczestnicy gry pełnią rolę ekspertów BNP Paribas rozwiązują problemy z zakresu bankowości i zarządzania. Zadania są punktowane, a pięć drużyn z najlepszymi wynikami spotka się w wielkim finale w Paryżu. - Konkurs wymaga dużej systematyczności i zaangażowania, gdyż zadania trzeba rozwiązywać na bieżąco. Poza tym najważniejsza jest wiara w swoje możliwości i w to, co się robi.- radzi Sabina Serafin, polska finalistka II edycji „Ace Manager”.

Finał i nagrody

Finał gry przewidziany jest na kwiecień 2011, w Paryżu. Pięć najlepszych drużyn będzie miało do rozwiązania zadanie finałowe, które zostanie ocenione przez jury – ekspertów BNP Paribas. Najlepsza drużyna zdobędzie nagrodę w wysokości 9 000 euro. Druga i trzecia nagroda to odpowiednio 3 000 i 1 000 euro. Finaliści otrzymają także możliwość odbywania staży w oddziałach BNP Paribas, który jest obecny w 82 krajach na świecie oraz zaproszenia na mecze tenisowe sponsorowane przez BNP Paribas – największego sponsora tenisa na świecie. 

Najlepsza polska drużyna, niezależnie od tego czy dotrze do finału, może liczyć na współpracę z BNP Paribas Fortis w Polsce.  

Więcej informacji o konkursie na:

http://www.facebook.com/BNPParibas.AceManager

http://acemanager.bnpparibas.com