Zgłoś swoją kapelę na V Rock In Mińsk Fest!

Aktualności
Stowarzyszenie Niezależna Inicjatywa Kulturalna zaprasza wszystkie kapele niemające podpisanego kontraktu płytowego do udziału w piątej edycji Rock In Mińsk Fest. Wystarczy do 10 maja 2011 wypełnić prosty formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na stronie www.rimfest.pl.

 

Festiwal odbędzie się 4 czerwca 2011 na dziedzińcu Pałacu Dernałowiczów w Mińsku Mazowieckim (plac przed MDK). W ramach festiwalu rozegrany zostanie otwarty konkurs dla zespołów z terenu całego kraju, niemających podpisanego kontraktu płytowego. Na przeglądzie wystąpi maksymalnie 8 zespołów wybranych na podstawie wcześniejszych eliminacji, polegających na selekcji nadesłanego materiału z nagranymi utworami. Po zakończeniu występu wszystkich zespołów zakwalifikowanych do udziału w przeglądzie, równolegle z obradami jury, wystąpi lokalny zespół i gwiazda wieczoru.


Na stronie www.rimfest.pl uruchomiony został formularz zgłoszeniowy piątej edycji RiMFest’u. Serdecznie zapraszamy wszystkie zespoły do nadsyłania zgłoszeń. Tak jak w poprzednich latach zgłoszenia przyjmowane będą wyłącznie za pośrednictwem formularza na stronie festiwalowej.


Do tej pory w Jury zasiadali m.in.: Olaf Deligrasoff, Piotr Makak Szarłacki, Paweł Kostrzewa, Robert Brylewski czy Małgorzata Halber. Na scenie gościnnie pojawiali się: Lipali, Happysad, 2TM2,3 czy Acid Drinkers.

Zapraszamy kapele z całej Polski do rejestrowania się poprzez stronę internetową! Jak co roku zapewniamy wyjątkową atmosferę, oceny profesjonalnego, niezależnego Jury i kawał dobrej muzyki!

Do zobaczenia w Mińsku Mazowieckim!