Zaproszenie do testowania użyteczności platformy "Łamigłówki dla Nomada"

Jeśli nie zdążyłeś się zapisać na kurs z multimediów a chciałbyś uzyskać do niego dostęp teraz jest okazja. Zapraszamy 5 osób, które wezmą udział w testowaniu w laboratorium użyteczności i będą miały możliwość ukończenia kursu.

Lubisz testować nowe rozwiązania e-learningowe?

Jesteś ciekawy jak wyglądają profesjonalne testy użyteczności interfejsów użytkownika?

Chcesz otrzymać pełny dostęp do kursu z dziedziny multimediów dotyczących Augmented Reality, fotografii i użytecznych prezentacji multimedialnych?

Kogo szukamy?

Osób, które jeszcze nie uczestniczyły w żadnym kursie na naszej platformie, a chciałyby uzyskać dostęp do kursu z multimediów i należą do naszej grupy docelowej – tj. ukończyły studia humanistyczne/społecznie i nie przekroczyły 34 roku życia.

Zgłoś się i weź udział w teście użyteczności platformy „Łamigłówki dla Nomada”!

Twoje zadanie będzie proste – wystarczy, że poświęcisz około godziny wykonując standardowe zadania dotyczące interakcji z platformą i podzielisz się z nami swoimi uwagami dotyczącymi jakości ergonomicznej i użytkowej analizowanych interfejsów.

Pozwoli to nam na dokładniejszą analizę użyteczności zastosowanych rozwiązań projektowych w zakresie interfejsu użytkownika i ułatwi wykrycie najważniejszych problemów występujących podczas pracy z platformą.

Badanie będzie przeprowadzone na terenie PJWSTK w Warszawie przy ulicy Koszykowej w specjalnie przygotowanym laboratorium. Będziesz miał/a okazję zobaczyć jak działają w praktyce profesjonalne aplikacje do moderowanych testów użyteczności i z przyjemnością wytłumaczymy Ci proces zapewnienia wysokiej jakości User Experience dla rozwiązań online.

Zapewniamy sympatyczną i przyjazną atmosferę. Po ukończeniu badania otrzymasz pełen dostęp do kursu na platformie „Łamigłówki dla Nomada” z dziedziny multimediów dotyczących Augmented Reality, fotografii i użytecznych prezentacji multimedialnych.