Czwartek, 24 września 2020 r.

Przejdź na skróty do treści. | Przejdź do nawigacji

Sections

Personal tools

Jesteś w: Start / Wiadomości / Projekty i konkursy / Zapraszamy na podsumowanie V edycji konkursu „Odkryj e-wolontariat”!

Zapraszamy na podsumowanie V edycji konkursu „Odkryj e-wolontariat”!

V edycja konkursu “Odkryj e-wolontariat" powoli dobiega końca. Zarezerwujcie sobie 28 stycznia 2014 r. - tego dnia spotkamy się w klubokawiarni Państwomiasto w Warszawie (ul. Andersa 29 ), aby poznać laureatów konkursu - inicjatywy, które zdobędą nagrody finansowe na dalszy rozwój e-wolontariackich projektów.

Rozdanie nagród to nie wszystko! 

W programie czekają na Was również superinteresujące warsztaty poświęcone różnym typom aktywności społecznej w Internecie oraz prezentacja raportu podsumowującego pięć edycji konkursu. Przekonajcie się, co tak naprawdę Polacy robią w Sieci i jak sami możecie włączyć się w interesujące inicjatywy!

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się, w jaki sposób kreatywnie wykorzystywać możliwości nowych technologii w działaniach społecznych: profesjonalistów, amatorów, przedstawicieli organizacji pozarządowych, grup nieformalnych, firm, szkół, studentów, pracowników – każdego!

 

Szczegółowe informacje i rejestracja