Zagraj z nami! 15 października ruszyła VII edycja gry „Ace Manager”

Wszystkich pasjonatów branży bankowej, gier internetowych oraz pracy zespołowej zapraszamy do udziału w międzynarodowej grze „Ace Manager”, organizowanej przez BNP Paribas. Gra jest przeznaczona dla studentów z całego świata, uczestnicy zmierzą się z zadaniami sprawdzającymi ich wiedzę o bankowości oraz umiejętność doboru trafnych rozwiązań. Na zwycięzców czeka 6 tys. euro oraz wycieczka do Paryża.

"Ace Manager”  to internetowa gra tocząca się w fikcyjnym Universe-City, gdzie każda drużyna składająca się z trzech studentów (wszyscy poniżej 26 roku życia*), sprawdzi swoje umiejętności rozwiązując zadania z trzech obszarów, w których Grupa BNP Paribas prowadzi swoją działalność – banking bankowość detaliczna, zarządzanie aktywami oraz bankowość korporacyjna i inwestycyjna. Każde z zadań wymagać będzie kompetencji w zakresie rozumienia biznesu, marketingu oraz zarządzania.

Głównym celem gry jest opracowanie najlepszego rozwiązania wspierającego rozwój klientów. Warunkiem uczestnictwa w grze jest zarejestrowanie drużyny na stronie internetowej konkursu: www.acemanager.bnpparibas.com.

 

*W „Ace Manager 2015” mogą uczestniczyć wszyscy chętni, także osoby powyżej 26 roku życia. Ich wyniki nie będą jednak brane pod uwagę przy sporządzaniu globalnego rankingu oraz w rundzie finałowej.

Daty do zapamiętania:

I sesja:           Rejestracja: 15.10.2014-2.04.2015 r.

Gra on-line: 10.04.2015-27.04.2015 r.

II sesja:         Rejestracja: 2.04.2015-22.05.2015 r.

Gra on-line: 1.06.2015-16.06.2015 r.

Finał:  lipiec 2015 r.

Rozdanie nagród: połowa lipca 2015 r.

Nagroda:

Do finału, zaproszonych zostanie dziesięć zespołów. Najlepiej oceniona drużyna otrzyma nagrodę w wysokości 6 tys. euro oraz wycieczkę do Paryża. Druga i trzecia w kolejności drużyna zostanie nagrodzona kwotami odpowiednio: 3 tys. i 1,5 tys. euro. Dla trzech najlepszych drużyn przewidziane są również bilety na turnieje tenisowe sponsorowane przez BNP Paribas.

Nowość:

W siódmej edycji „Ace Manager” jest możliwość korzystania z Knowledge Centre – platformy zawierającej bazę tzw. case studies, wzbogaconą o dodatkowe materiały szkoleniowe. Gracze będą mogli również korzystać z wielu quizów o tematyce finansowej oraz wypowiedzi specjalistów BNP Paribas, które pozwolą im lepiej zrozumieć strategię biznesową banku na świecie.

Zachęcamy do udziału oraz zapraszania do gry znajomych!